szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Popularna prezenterka dołącza do śniadaniówki TVN

AGNIESZKA SZULIM poprowadzi Dzień Dobry TVN. Kto będzie partnerem gwiazdy w programie?

Agnieszka Szulim nową prowadzącą Dzień Dobry TVN. To już pewne, prezenterka dołączyła do porannej zmiany TVN i w wakacje będzie spotykać się z widzami w parze z Bartoszem Węglarczykiem. Kogo zastąpiła prowadząca Na Językach.

Tagi: agnieszka szulim, agnieszka szulim na językach, agnieszka szulim poprowadzi dzień dobry TVN, agnieszka szulim stylowy magazyn, agnieszka szulim w DDTVN, DDTVN Szulim, szulim agnieszka-wikipedia, szulim TVN, szulim węglarczyk w DDTVN

AGNIESZKA SZULIM poprowadzi Dzień Dobry TVN. Kto będzie partnerem gwiazdy w programie?

Agnieszka Szulim poprowadzi poranny program w TVN

fot: WBF

Agnieszka Szulim w kolejnym programie TVN! Prezenterka poprowadzi wakacyjne wydania Dzień Dobry TVN. Mimo że Szulim dołączyła do stacji na początku 2013 roku, błyskawicznie zadomowiła się i dostaje od producentów kolejne zadania. Jak się sprawdzi w Dzień Dobry TVN?

Prowadzącą Na Językach czekają pracowite wakacje. Już 14 czerwca 2013 roku zadebiutuje jako prowadząca Dzień Dobry TVN. Partnerem prezenterki w wakacyjnych wydaniach popularnej śniadaniówki będzie Bartosz Węglarczyk. Jak twierdzi stacja, obecność Szulim w porannym paśmie TVN nie spowodowało za sobą żadnych zmian i przesunięć kadrowych.

Co na to sama zainteresowana? - Bardzo się cieszę na udział w Dzień Dobry TVN, ale też stresuję. Miałam jednak przerwę w prowadzeniu programów na żywo. Swój pierwszy dyżur przepracuję z Bartkiem Węglarczykiem, z którym prowadziłam Zwolnienie z WF-u w Esce Rock. Bardzo dobrze się rozumiemy, więc nie powinno być problemu - komentowała w rozmowie z TVN.pl. Czy Agnieszka Szulim zostanie w DDTVN także po wakacjach?

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 04.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również