szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Marcelina Zawadzka, Aneta Kręglicka i inni jurorzy Projektanci na start

Aneta Kręglicka gwiazdą programu PROJEKTANCI NA START!

Aneta Kręglicka to największa gwiazda programu Projektanci na start, nowego modowego show telewizji FOX Life. Kto oprócz byłej Miss Świata zasiądzie w jury?

Tagi: aneta kręglicka, aneta kręglicka porjektanci na start, PROJEKTANCI NA START, projektanci na start jurorzy, projektanci na start kiedy

Aneta Kręglicka gwiazdą programu PROJEKTANCI NA START!

fot: WBF

Aneta Kręglicka została wybrana przewodniczącą jury nowego programu o tematyce modowej Projektanci na start. Producenci show, które wkrótce pojawi się w telewizji FOX Life, postawili na fachowców. Oprócz byłej Miss Polonia, początkujących projektantów oceniać będzie Marek Straszewski, fotograf sesji modowych gwiazd oraz Mona Kinal, współzałożycielka ekskluzywnego sklepu internetowego Mostrami.pl. Natomiast prowadzącą Projektanci na start została znana i lubiana modelka Marcelina Zawadzka, zdobywczyni korony Miss Polonia w 2011 roku.

Aneta Kręglicka, muza projektanta Maciej Zienia, od lat uznawana jest za ikonę stylu. Jej głos w show będzie miał najistotniejsze znaczenie. Fotograf Marek Staszewski rozwinął w ostatnich latach także pasję reżyserwką, organizuje wystawy i instalacje. Mona Kinal ma za to wprawę w odnajdywaniu wschodzących gwiazd wśród projektantów. Czy w programie znajdzie nowych bohaterów swojego sławnego sklepu?

Jesteśmy przekonani, że zarówno uczestnicy jak i wszystkie gwiazdy zaangażowane do programu „Projektanci na start”, którego premiera odbędzie się jesienią na FOX Life, zapewnią widzom pozytywne emocje, rozrywkę na wysokim poziomie i dużą dawkę rywalizacji – mówi Carlos Ortega z FOX International Channels.

Autor: monroe

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 09.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również