szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
PROJEKTANCI NA START: już po castingu!

Aneta Kręglicka, Mona Kinal i Marek Straszewski o castingu do programu Projektanci na start

Casting do programu Projektanci na start zakończył się ogromnym sukcesem! Aneta Kręglicka, Mona Kinal i Marek Straszewski są zachwyceni wybraną dwunastką uczestników. Nowy program kanału FOX Life ruszy w październiku 2013 roku.

Tagi: projektanci castingi, PROJEKTANCI NA START, projektanci na start aneta kręglicka, projektanci na start data, projektanci na start kiedy, projektanci na start premiera

PROJEKTANCI NA START: już po castingach!

Mona Kinal, Aneta Kręglicka i Marek Straszewski

fot: Materiały Prasowe

Projektanci na start to pierwszy tego typu talent show w Polsce, który w dobie ogromnego zainteresowania opinii publicznej światem mody, ma szansę odnieść ogromny sukces. Na zwycięzcę programu czeka m.in.: autorski pokaz na Designer Avenue podczas Fashion Week Poland w Łodzi, kontrakt z Mostrami.pl – nowoczesnym sklepem internetowym z ofertą najlepszych polskich projektantów oraz promocja na łamach magazynu InStyle. Zatem jest o co walczyć!

Na casting do programu Projektanci na start w Centrum Promocji Mody w Łodzi przyjechało 100 osób z całej Polski i nie tylko. Pojawili się nawet projektanci z Tel Awiwu czy Londynu. A wśród nich prawdziwe talenty i osobowości, jak np. niezwykle intrygujący 54-latek, który w wieku 45 lat skończył ASP.

Aneta Kręglicka, Mona Kinal i Marek Straszewski byli zachwyceni rzetelnym przygotowaniem do castingu oraz profesjonalizmem kandydatów. Dlatego jurorzy modowego talent show nie mają wątpliwości, że program wylansuje nowe nazwiska i marki, które już niebawem zabłysną na polskim rynku mody.

Reprezentuję stronę biznesową – mówi Mona Kinal, Fashion Director Mostrami.pl - W programie szukam projektantów, którzy w swojej pracy nie ograniczają się wyłącznie do aspektów twórczych, ale myślą kompleksowo – o sprzedaży, promocji, marce. Takich, którzy swoją pracę traktują poważnie i myślą perspektywicznie, bez względu na to, ile mają lat. Takich, którzy projektują rzeczy do noszenia, z myślą o konkretnym odbiorcy, tworzą produkty, które są lub będą warte swojej ceny, a płaci się m.in. za materiał, jakość wykonania oraz wykończenia, oryginalność projektu. Szukam twórców, którzy w programie pod okiem specjalistów – tak jurorów jak i doświadczonych projektantów – rozwiną swoje umiejętności, by w rezultacie z powodzeniem wejść do grona najlepszych w branży.

Aneta Kręglicka, przewodnicząca jury, uzupełnia: Za sukcesem marek nie stoi wyłącznie geniusz designera, dyrektora kreatywnego, inwestycja czy grono ekspertów. Sukces marki wynika z połączenia praw marketingu, dokładnej analizy coraz bardziej wymagającego klienta i realnych założeń sprzedażowych. Pomysł i determinacja to nie wszystko, przede wszystkim liczy się marketing. Chcemy pomóc projektantom również w tym obszarze. Projektanci na start to nie tylko talent show, to program ekspercki, dający uczestnikom szansę prezentacji i wypromowania się, ale również umożliwiający im rozwój i naukę.

Ich biznesowy sukces może w przyszłości zmienić polską ulicę, która ciągle jest za szara, nudna i po prostu brzydka. Dlatego dla mnie tak ważny jest wymiar estetyczny. Tutaj będę bezkompromisowy – dodaje Marek Straszewski.

Czy też nie możecie się już doczekać premiery show?


Autor: monroe

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 28.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również