szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Syn Anny German Zbigniew Tucholski. Co dziś robi mały Zbyszek z serialu "Anna German"?

ANNA GERMAN i jej SYN. Kim jest dziś Zbigniew Tucholski junior i co robi?

Syn Anny German, Zbigniew Tucholski junior, miał zaledwie 6 lat gdy zmarła jego matka. W ostatnim, 10. odcinku serialu Anna German, dowiadujemy się jak potoczyły się losy małego Zbyszka. Kim dziś jest syn Anny German Zbigniew Tucholski? Co robi w życiu? Oto co o nim wiadomo.

Tagi: anna german, anna german serial, anna german serial tvp, anna german syn, anna german zbigniew tucholski, anna german zbyszek tucholski, syn anny german, zbigniew tucholski syn anny german

ANNA GERMAN i jej SYN. Kim jest Zbigniew Tucholski i co dziś robi syn Anny German?

Scena z serialu Anna German: Anna German (Joanna Moro) z synem Zbyszkiem Tucholskim

fot: TVP

Serial Anna German, ukazujący losy jednej z najpopularniejszych artystek polskiej i rosyjskiej estrady Anny German (w tej roli Joanna Moro), stał się hitem telewizyjnej Jedynki. W kolejnych odcinkach widzowie mogą śledzić dramatyczną historię tytułowej bohaterki i jej rodziny.

W jednym z ostatnich odcinków na świat przychodzi syn Anny German, Zbigniew Tucholski junior. Malec dorasta w szczęśliwym domu na warszawskim Żoliborzu. Gdy Anna German wyjeżdża na turnee, jego wychowaniem zajmuje się ojciec Zbigniew Tucholski i babcia Irma Martens-Berner. Jednak w ostatnim odcinku chłopiec będzie musiał na zawsze pożegnać się z matką. Okaże się bowiem, że Anna German umiera na raka kości.

Kim jest dziś syn Anny German, Zbigniew Tucholski?

Syn Anny German miał niewiele ponad 6 lat kiedy zmarła jego matka. Dziś Zbigniew Tucholski ma 38 lat. Jak podaje portal se.pl, studiował bibliotekoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim, ale jego największą pasją były maszyny kolejowe. Postanowił więc poświęcić się swoim zainteresowaniom i pójść w ślady ojca inżyniera. Przemierza kraj w poszukiwaniu starych lokomotyw i wagonów, które potem odnawia.

Wiadomo, że Zbigniew Tucholski junior niechętnie pokazuje się publicznie i udziela wywiadów o matce. Nie pojawia się również na koncertach piosenek Anny German. Jak w 2005 roku wyjawił Życiu na gorąco mąż artystki, synowi wciąż trudno jest rozmawiać o matce.

W ostatnim, 10. odcinku serialu Anna German, główna bohaterka już po śmierci opowiada co się stało z jej synem. - Bysiula bardzo wyrósł, to prawdziwy wielkolud, 218 centymetrów wzrostu. Nie lubi śpiewać, za to został wielkim uczonym.

 

Autor: JW

Zdjęcia: TVP

Publikacja: 30.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ANNA GERMAN. Kolejne przeboje na płycie ZŁOTA KOLEKCJA vol. 2
ANNA GERMAN. Kolejne przeboje na płycie ...

Anna German nie daje szans gwiazdom popu w wyścigu na najlepiej sprzedające się płyty! Artystka umieszcza na liście nie tylko składanki z najlepszymi przebojami, ale także reedycje regularnych albumów. Właśnie ukazuje się ...

ANNA GERMAN. Płyta z przebojami artystki, bestsellerem!
ANNA GERMAN. Płyta z przebojami artystki, ...

Anna German, niekwestionowana gwiazda sprzed lat, przeżywa prawdziwy renesans popularności. Płyta z jej przebojami 40 Piosenek Anny German jest najlepiej sprzedającym się krążkiem w Polsce, a sama zainteresowanie postacią gwiazdy przeszło najśmielsze ...

Serial ANNA GERMAN. Kasowa produkcja, na której TVP zarobiła już MILION DOLARÓW!
Serial ANNA GERMAN. Kasowa produkcja, na ...

Serial Anna German okazał się wielkim sukcesem telewizyjnym. Kilka milionów telewidzów co tydzień śledziło życie artyski i jej rodziny. TVP już teraz na samych wpływach z reklam przy serialu zarobiła 1 milion ...