szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Joanna Moro o sukcesie serialu Anna German

ANNA GERMAN: JOANNA MORO u Lisa o serialu

Serial Anna German to najnowszy telewizyjny hit. W piątkowe wieczory przed telewizorami zasiada ponad 6 milionów Polaków! Jedną z autorek tego sukcesu jest Joanna German, która gra Annę German. Aktorka opowiedziała o swojej pracy na planie w programie Tomasz Lis na żywo. Zobacz powtórkę programu!

Tagi: anna german, Anna German ODCINKI, Anna German ONLINE, anna german tomasz lis, film anna german, joanna moro, joanna moro lis, kto gra annę german?, moro joana, SERIAL ANNA GERMAN, tomasz lis na żywo 08.04.2013

ANNA GERMAN: JOANNA MORO u Lisa o serialu

Joanna Moro, odtwórczyni Anny German była gościem Tomasza Lisa 08.04.2013

fot: WBF

Joanna Moro, odtwórczyni głównej roli w serialu Anna German była gościem Tomasza Lisa 08.04.2013. Dla fanów serialu to niezwykła okazja, by dowiedzieć się nieco więcej o produkcji, która przyciąga miliony widzów na całym świecie!

Bardzo walczyłam, żeby serial trafił do polskiej telewizji. Chciałam, żeby Polacy dowiedzieli się, kogo mają - przyznała Moro. Aktorka nie ukrywała także, że początkowo nie miała większego pojęcia o karierze Anny German. Jednak w trakcie przygotowań do castingu, wystarczyła krótka lektura biografii artystki, by zakochała się w niej bez opamiętania.

Słyszałam nazwisko German, ale niewiele o niej wiedziałam. O castingu dowiedziałam się dzień przed. Usłyszałam Człowieczy los i się zakochałam. Człowieczy los i Wikipedia. To wystarczyło. Wtedy wiedziałam, że drzwi wywalę, ale muszę trafić na casting - mówi Joanna Moro. Anna German zawsze była sobą, nie udawała. Ona zawsze z podniesioną głową wychodziła ze wszystkich przeciwności - dodaje.

Moro przygotowała się naprawdę solidnie do roli. Przed rozpoczęciem zdjęć spotkała się nawet z mężem Anny German - Zbigniewem Tucholskim. Czułam, że muszę spotkać się z człowiekiem, który był najważniejszy dla niej. Spotkanie miało być krótkie, ale się przedłużyło. Nie rozmawialiśmy o różnych wydarzeniach z życia tej rodziny. Pan Zbigniew mnie oczarował. W związku z tym nie mogłam mówić, jakby jej nie było. Bo pan Zbigniew cały czas czeka na spotkanie z nią - opowiada Moro.

Co ciekawe, serial Anna German okazał się w Polsce ogromnym sukcesem, jednak sama Moro jeszcze nie odczuwa efektów na sobie. Jak mówi - mało kto rozpoznaje ją (jeszcze) na ulicy!

Serial Anna German można oglądać w piątki o 20:30 na TVP1.

Powtórkę programu Tomasz Lis na żywo z Joanną Moro można obejrzeć na stronach itvp.pl

Zobacz: Joanna Moro - SYLWETKA GWIAZDY >>

POLECAMY:

Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 09.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ANNA GERMAN. Kolejne przeboje na płycie ZŁOTA KOLEKCJA vol. 2
ANNA GERMAN. Kolejne przeboje na płycie ...

Anna German nie daje szans gwiazdom popu w wyścigu na najlepiej sprzedające się płyty! Artystka umieszcza na liście nie tylko składanki z najlepszymi przebojami, ale także reedycje regularnych albumów. Właśnie ukazuje się ...

ANNA GERMAN. Płyta z przebojami artystki, bestsellerem!
ANNA GERMAN. Płyta z przebojami artystki, ...

Anna German, niekwestionowana gwiazda sprzed lat, przeżywa prawdziwy renesans popularności. Płyta z jej przebojami 40 Piosenek Anny German jest najlepiej sprzedającym się krążkiem w Polsce, a sama zainteresowanie postacią gwiazdy przeszło najśmielsze ...

Serial ANNA GERMAN. Kasowa produkcja, na której TVP zarobiła już MILION DOLARÓW!
Serial ANNA GERMAN. Kasowa produkcja, na ...

Serial Anna German okazał się wielkim sukcesem telewizyjnym. Kilka milionów telewidzów co tydzień śledziło życie artyski i jej rodziny. TVP już teraz na samych wpływach z reklam przy serialu zarobiła 1 milion ...