szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Marcelina Zawadzka zdradza szczególny nowej edycji Projektanci na Start

Będzie druga edycja PROJEKTANCI NA START! Sprawdź co powiedziała Marcelina Zawadzka!

Będzie 2. edycja programu Projektanci na Start! Tylko nam Marcelina Zawadzka zdradziła czy będzie nowa edycja programu Projektanci na Start! Dowiedz się koniecznie co czeka nas w 2. edycji programu!

Tagi: PROJEKTANCI NA START, projektanci na start 2. edycja, PROJEKTANCI NA START drugi sezon, projektanci na start marcelina zawadzka

PROJEKTANCI NA START. Marcelina Zawadzka o swoim udziale w programie

fot: FoxLife (materiały prasowe)

Program Projektanci na Start jest dopiero na półmetku swojej emisji, a już wiadomo, że będzie kolejna edycja! Prowadząca program, Marcelina Zawadzka, zdradziła nam kilka szczegółów dotyczących produkcji kolejnego sezonu.

Projektanci na Start jest to pierwsza rodzima produkcja stacji FoxLife. Stacja chce dzięki niemu otworzyć nowe możliwości przed utalentowanymi, polskimi projektantami. Emisja programu w każdą środę, o godzinie 22. Według portalu Wirtualnemedia.pl jest to najchętniej oglądany program w ramówce FoxLife. Średnia oglądalność pierwszy odcinków wyniosła 16,4 tysiąca widzów!

Zobacz też: PROJEKTANCI NA START. Aneta Kręglicka o swoim udziale w programie >>>

Czy w takim razie będzie druga edycja? Na razie brak jakichkolwiek oficjalnych informacji ze strony stacji, ale wszystko wskazuje na to, że tak. - Nie wiem czy mogę zdradzać. Moim zdaniem raczej tak, jest na to duża szansa. - wyjawiła nam w sekrecie Marcelina Zawadzka.

Cieszycie się z tej informacji? Przypomnijmy, że w wiosennej ramówce TVN pojawi się konkurencyjny program - polska edycja Project Runway. Myślicie, że format z Anetą Kręglicką wygra z programem prowadzonym przez Anję Rubik?

Autor: kobi

Zdjęcia: FoxLife (materiały prasowe)

Publikacja: 26.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również