szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
TVN szykuje nową serię Bitwy o dom. Bitwa o Dom - oficjalna strona programu Bitwa o Dom

BITWA O DOM: Będzie druga edycja! Zobacz kiedy! Jesienią!

Bitwa o dom wróci jesienią! Mamy dobrą informację - TVN zapowiada drugą edycję reality show. Trwa casting do nowych odcinków. Zobacz kiedy i gdzie program wróci na antenę! Jesienią druga edycja “Bitwy o dom”.

Tagi: bitwa o dom, bitwa o dom druga seria, bitwa o dom finał, bitwa o dom nowa edycja, bitwa o dom nowa seria, bitwa o dom nowe odcinki, bitwa o dom online, bitwa o dom reality show, bitwa o dom tvn, bitwa o dom tvn player, Jesienią druga edycja Bitwy o dom

BITWA O DOM: Będzie druga edycja! Zobacz kiedy!

TVN szykuje nową serię Bitwy o dom

fot: Bitwa o dom (Oficjalna strona programu)

Bitwa o dom to twój ulubiony program? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Telewizja TVN zapowiada drugą edycję Bitwy o dom, która pojawi się już w jesiennej ramówce stacji. Do 8 lipca 2013 roku)producenci programu czekają na zgłoszenia widzów, którzy chcą wziąć udziałem w programie. Poszukiwane są są osoby, które m.in. mieszkają u rodziny, na walizkach lub kątem u znajomych i maja tysiąc pomysłów na urządzenie czterech ścian i kochają wyzwania.

Zobacz też: jak wziąć udział w Bitwie o dom? >>

Bitwa o dom to program telewizyjny, w którym każda z ośmiu rodzin dostanie do dyspozycji mieszkanie w stanie surowym i środki na zakup produktów niezbędnych do stworzenia mieszkania swoich marzeń. Rodziny wspiera profesjonalna ekipa remontowa, dekoratorzy wnętrz i architekci, a oceniają jurorzy. O tym, kto znajdzie się w finale zadecyduje pomysłowość, styl, czas i budżet.

Jurorami programu są Małgorzata Rozenek, Natalia Nguyen i Tomasz Pągowski.

Zobacz też sylwetki jurorów:

Kim jest Małgorzata Rozenek? >>

Kim jest Natalia Nguyen? >>

Kim jest Tomasz Pągowski? >>

Autor: ko

Zdjęcia: Bitwa o dom (Oficjalna strona programu)

Publikacja: 23.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
BITWA O DOM zniknie z anteny TVN? Co dalej z mieszkaniowym show?
BITWA O DOM zniknie z anteny ...

Koniec Bitwy o Dom w TVN? Bitwa o Dom prawdopodobnie zniknie z anteny stacji. Program nie przynosi oczekiwanych wyników i przegrywa z konkurencją w swoim paśmie. Co obejrzymy zamiast Bitwy o Dom?

BITWA O DOM: Realizacje łazienek w drugiej edycji programu. Kto stworzył najlepszy projekt!
BITWA O DOM: Realizacje łazienek w ...

Druga edycja Bitwy o dom zbliża się już do finału. Uczestnicy urządzili już większość pomieszczeń w powierzonych im mieszkaniach. Zobaczcie jak poradzili sobie z urządzeniem łazienek! Który projekt zasługuje na największą uwagę?