szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
30.06.2013 ostatni odcinek Bitwy o dom. Kto wygrał? BITWA O DOM TVN. "Bitwa o dom" - KTO WYGRAŁ: Piotr i Roksana Gogolewscy, samotny ojciec z córką.

BITWA O DOM: Finał 30.06.2013. Gdzie i kiedy obejrzeć ostatni odcinek?

Finał Bitwy o dom już 30 czerwca 2013. Ostatni odcinek programu w TVN na żywo o 20:00. Finał Bitwy o dom poprowadzi Kinga Rusin. Kto wygra program? Przeczytaj relację z finału show!

Tagi: bitwa o dom, bitwa o dom 30.06.2013, bitwa o dom final, bitwa o dom tvn, bitwa o dom zwyciezca, finał bitwy o dom, gdzie obejrzec bitwe o dom, kiedy final bitwy o dom, kto wygral bitwe o dom, o ktorej bitwa o dom, ostatni odcinek bitwy o dom

BITWA O DOM: Finał 30.06.2013. Gdzie i kiedy obejrzeć ostatni odcinek?

Ostatni odcinek Bitwy o dom w TVN 30.06.2013

fot: TVN

Ostatni odcinek Bitwy o dom 30.06.2013. Wyjątkowo emisja programu o 20:00 na żywo w TVN. Niespodzianką będzie Kinga Rusin, która obok Małgorzaty Rozenek i pozostałych jurorów wcieli się w rolę prowadzącej finał Bitwy o dom!

Kto wygrał program Bitwa o dom? Przekonamy się w niedzielny wieczór 30.06.2013. Zwycięzcę programu wybiorą widzowie w specjalnym SMS-owym głosowaniu. W finale będą walczyć 3 rodziny: Dariusz Fabijańczuk i Marlena Rogowiec, Katarzyna i Bartosz Rybińscy i Piotr i Roksana Gogolewscy.

Zobacz: Kto w finale Bitwy o dom? >>

Uczestnicy, którzy otrzymają najwięcej głosów, wygrają mieszkanie, które przez ostatnie miesiące osobiście wykańczali i dekorowali. Kto wygrał pierwszą edycję Bitwy o dom? Jak przebiegał finałowy odcinek? Dowiecie się tego ze specjalnej relacji Glamki.pl, zaraz po zakończeniu ostatniego odcinka!

Bitwa o dom - finał w TVN o 20:00 w niedzielę 30 czerwca 2013.

Zobacz też: kiedy druga edycja Bitwy o Dom? >>

Autor: SuDeK

Zdjęcia: TVN

Publikacja: 28.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
BITWA O DOM zniknie z anteny TVN? Co dalej z mieszkaniowym show?
BITWA O DOM zniknie z anteny ...

Koniec Bitwy o Dom w TVN? Bitwa o Dom prawdopodobnie zniknie z anteny stacji. Program nie przynosi oczekiwanych wyników i przegrywa z konkurencją w swoim paśmie. Co obejrzymy zamiast Bitwy o Dom?

BITWA O DOM: Realizacje łazienek w drugiej edycji programu. Kto stworzył najlepszy projekt!
BITWA O DOM: Realizacje łazienek w ...

Druga edycja Bitwy o dom zbliża się już do finału. Uczestnicy urządzili już większość pomieszczeń w powierzonych im mieszkaniach. Zobaczcie jak poradzili sobie z urządzeniem łazienek! Który projekt zasługuje na największą uwagę?