szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Finał Bitwy o dom już 30 czerwca 2013. Odcinek na żywo poprowadzi Kinga Rusin!

BITWA O DOM: finałowy odcinek 30.06.2013 poprowadzi Kinga Rusin!

Finałowy odcinek Bitwy o dom już w niedzielę 30.06.2013. Specjalny odcinek na żywo poprowadzi Kinga Rusin! Kto wygra pierwszą polską edycję programu Bitwa o dom?

Tagi: bitwa o dom, bitwa o dom powtorki, bitwa o dom tvn player, finał bitwy o dom, kiedy final bitwy o dom?, kiedy mozna ogladac powtorka bitwa o dom, kinga rusin bitwa o dom, kto wygral bitwe o dom, kto wygrał bitwę o dom

BITWA O DOM: finałowy odcinek 30.06.2013 poprowadzi Kinga Rusin!

Do znanego z ekranów TVN jury w finale Bitwy o dom dołączy w roli prowadzącej Kinga Rusin!

fot: TVN

Ostatni odcinek Bitwy o dom w TVN 30 czerwca 2013 o 19:55. Finały odcinek będzie wyjątkowy nie tylko dlatego, że będzie transmitowany na żywo. Małgorzata Rozenek nie będzie pocieszona. Główną rolę w finale Bitwy o dom odegra Kinga Rusin!

Jak zapewniają producenci programu, Rusin pojawi się tylko na jeden w dzień. To dla niej nienajlepsze informacje, skoro TVN podobno zdecydował się wycofać z dalszej produkcji You Can Dance. Po prostu tańcz: Zobacz: Czy to już koniec You Can Dance w TVN?>>

Kto wygra pierwszą polską edycję Bitwy o dom? O tym zdecydują widzowie w głosowaniu SMS-owym. Rodzina, która otrzyma najwięcej głosów, dostanie w prezencie klucze do mieszkania, które samodzielnie urządzała przez kilka miesięcy. W ostatnim odcinku jurorzy show: Małgorzata Rozenek, Natalia Nguyen, Tomasz Pągowski i Kinga Rusin podsumują dotychczasowe zmagania uczestników.

Autor: SuDeK

Zdjęcia: TVN

Publikacja: 24.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
BITWA O DOM zniknie z anteny TVN? Co dalej z mieszkaniowym show?
BITWA O DOM zniknie z anteny ...

Koniec Bitwy o Dom w TVN? Bitwa o Dom prawdopodobnie zniknie z anteny stacji. Program nie przynosi oczekiwanych wyników i przegrywa z konkurencją w swoim paśmie. Co obejrzymy zamiast Bitwy o Dom?

BITWA O DOM: Realizacje łazienek w drugiej edycji programu. Kto stworzył najlepszy projekt!
BITWA O DOM: Realizacje łazienek w ...

Druga edycja Bitwy o dom zbliża się już do finału. Uczestnicy urządzili już większość pomieszczeń w powierzonych im mieszkaniach. Zobaczcie jak poradzili sobie z urządzeniem łazienek! Który projekt zasługuje na największą uwagę?