szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz archiwalne odcinki Bitwy o dom. kiedy mozna ogladac powtorka bitwa o dom

BITWA O DOM: Gdzie i kiedy oglądać powtórki Bitwy o dom?

Przegapiłaś któryś z odcinków Bitwy o dom? Nic straconego! Powtórki programu możesz zobaczyć w sieci. Znajdziesz je na stronach internetowych telewizji TVN. Zobacz gdzie i kiedy oglądać powtórkowe odcinki programu Bitwa o dom! Gdzie i kiedy oglądać powtórki Bitwy o dom?

Tagi: bitwa o dom, bitwa o dom archiwum, bitwa o dom final, bitwa o dom finał, bitwa o dom online, bitwa o dom powtórki, bitwa o dom reality show, bitwa o dom stare odcinki, bitwa o dom tvn, bitwa o dom tvn player, kiedy mozna ogladac powtorka bitwa o dom

BITWA O DOM: Gdzie i kiedy oglądać powtórki Bitwy o dom?

Zobacz archiwalne odcinki Bitwy o dom

fot: Bitwa o dom (Oficjalna strona programu)

Bitwa o dom do obejrzenia także w internecie! W sieci znajdziesz wszystkie odcinki programu, których nie udało ci się zobaczyć. Obejrzysz je m.in. na stronie www.bitwaodom.tvn.pl. Producenci programu zadbali o to, żeby znalazły się tam wszystkie wyemitowane już w telewizji części reality show. Znajdziesz je w zakładce Odcinki. Są one udostępnione także w serwisie TVN Player. W kategorii Programy wybieramy zakładkę Rozrywka i jako pierwsza pozycja pojawia nam się archiwum Bitwy o dom.

Bitwa o dom to show, w którym bierze udział osiem rodzin. Mają one za zadanie jak najlepiej urządzić swoje wymarzone mieszkanie. Każda z rodzin będzie może skorzystać z pomocy architekta, ale tylko jedna z nich ostatecznie dostaje klucze i może się wprowadzić.

W rolę jurorów programu wcielą się Małgorzata Rozenek, Natalia Nguyen i Tomasz Pągowski.

Zobacz sylwetki jurorów:

Kim jest Małgorzata Rozenek? >>

Kim jest Natalia Nguyen? >>

Kim jest Tomasz Pągowski? >>

Autor: ko

Zdjęcia: Bitwa o dom (Oficjalna strona programu)

Publikacja: 18.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
BITWA O DOM zniknie z anteny TVN? Co dalej z mieszkaniowym show?
BITWA O DOM zniknie z anteny ...

Koniec Bitwy o Dom w TVN? Bitwa o Dom prawdopodobnie zniknie z anteny stacji. Program nie przynosi oczekiwanych wyników i przegrywa z konkurencją w swoim paśmie. Co obejrzymy zamiast Bitwy o Dom?

BITWA O DOM: Realizacje łazienek w drugiej edycji programu. Kto stworzył najlepszy projekt!
BITWA O DOM: Realizacje łazienek w ...

Druga edycja Bitwy o dom zbliża się już do finału. Uczestnicy urządzili już większość pomieszczeń w powierzonych im mieszkaniach. Zobaczcie jak poradzili sobie z urządzeniem łazienek! Który projekt zasługuje na największą uwagę?