szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz kim jest Małgorzata Rozenek - jurorka Bitwy o dom. Czy Natalia Nguyen i Tomasz Pągowski zdobędą sławę jak Perfekcyjna Pani Domu?

BITWA O DOM: Kim jest Małgorzata Rozenek - jurorka programu Bitwa o dom?

Małgorzata Rozenek to jurorka programu Bitwa o dom. Z wykształcenia prawniczka, mama dwóch synów. Na co dzień z wielką pasją zajmuje się domem, dlatego nie bez powodu w rubryce zawód zawsze wpisuje Perfekcyjna Pani Domu. Czy Natalia Nguyen i Tomasz Pągowski - pozostali jurorzy programu Bitwa o dom - zdobędą sławę jak Perfekcyjna Pani Domu?

Tagi: bitwa o dom, bitwa o dom jurorzy, bitwa o dom jury, bitwa o dom nowe odcinki, bitwa o dom reality show, bitwa o dom tvn, jury bitwa o dom, jury bitwy o dom, malgorzata rozenek, Małgorzata Rozenek, małgorzata rozenek bitwa o dom, małgorzata rozenek tvn

BITWA O DOM: Kim jest Małgorzata Rozenek - juror programu Bitwa o dom?

Małgorzata Rozenek

fot: Bitwa o dom (Oficjalna strona programu)

Bitwa o dom ma w swoim jury Perfekcyjną Panią Domu. Małgorzata Rozenek postanowiła zająć się nie tylko dbaniem o piękne wnętrza, ale też ich urządzaniem i dekorowaniem. Jako jurorka w programie Bitwa o dom ocenia pomysły uczestników walczących o własne M, wytyka błędy, chwali postępy, doradza i wspiera.

Małgorzata skończyła szkołę baletową oraz Wydział Prawa i Administracji. Obecnie czeka na obronę doktoratu na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbia konie oraz swoje trzy psy. Dbanie o dom od zawsze jest jej wielką pasją. Ma prosty i łatwy sposób na każdy problem związany z zajmowaniem się domem.

Zobacz też dwójkę pozostałych członków jury:

Kim jest Natalia Nguyen - jurorka programu Bitwa o dom? >>

Kim jest Tomasz Pągowski - juror programu Bitwa o dom? >>

Autor: ko

Zdjęcia: Bitwa o dom (Oficjalna strona programu)

Publikacja: 15.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
BITWA O DOM zniknie z anteny TVN? Co dalej z mieszkaniowym show?
BITWA O DOM zniknie z anteny ...

Koniec Bitwy o Dom w TVN? Bitwa o Dom prawdopodobnie zniknie z anteny stacji. Program nie przynosi oczekiwanych wyników i przegrywa z konkurencją w swoim paśmie. Co obejrzymy zamiast Bitwy o Dom?

BITWA O DOM: Realizacje łazienek w drugiej edycji programu. Kto stworzył najlepszy projekt!
BITWA O DOM: Realizacje łazienek w ...

Druga edycja Bitwy o dom zbliża się już do finału. Uczestnicy urządzili już większość pomieszczeń w powierzonych im mieszkaniach. Zobaczcie jak poradzili sobie z urządzeniem łazienek! Który projekt zasługuje na największą uwagę?