szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz kim jest Natalia Nguyen - jurorka Bitwy o dom. Natalia Nguyen prowadzącym Bitwy o Dom

BITWA O DOM: Kim jest Natalia Nguyen - jurorka programu Bitwa o dom?

Natalia Nguyen - to jurorka programu Bitwa o dom. Od ponad 8 lat zawodowo związana z biurami architektonicznymi i studiami aranżacji wnętrz. Tworzy też własną biżuterię missingellement. Natalia Nguyen prowadzącym Bitwy o Dom

Tagi: bitwa o dom, Bitwa o dom – Wikipedia, bitwa o dom jurorzy, bitwa o dom jury, bitwa o dom nowe odcinki, bitwa o dom reality show, bitwa o dom tvn, jury bitwa o dom, jury bitwy o dom, natalia nguyen, natalia nguyen bitwa o dom, natalia nguyen jury, natalia nguyen tvn

Natalia Nguyen

Natalia Nguyen

fot: Bitwa o dom (Oficjalna strona programu)

Bitwa o dom ma dwójkę pięknych jurorek. Wśród nich Natalia Nguyen. Architektury uczyła się na Politechnice Warszawskiej i w Stanach Zjednoczonych (Santa Monica College, West LA College i Los Angeles Institute of Architecture and Design).

Architektura jest dla Natalii sztuką, której można uczyć się do końca życia. Najbardziej ceni w niej piękno, a dopiero później funkcjonalność. Uwielbia niekonwencjonalne rozwiązania, ciekawe materiały i faktury, a także piękne kolory i naturalne materiały, jak drewno, kamień i szkło.

Widzowie poznali ją jako współprowadzącą program Pan i Pani House, emitowanym na antenie TVN w 2012 roku. Wspólnie z ekipą remontową podróżowała po Polsce i pomagała projektować oraz urządzać wnętrza.

Zobacz też dwójkę pozostałych członków jury:

Kim jest Małgorzata Rozenek- jurorka programu Bitwa o dom? >>

Kim jest Tomasz Pągowski - juror programu Bitwa o dom? >>

Autor: ko

Zdjęcia: Bitwa o dom (Oficjalna strona programu)

Publikacja: 15.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
BITWA O DOM zniknie z anteny TVN? Co dalej z mieszkaniowym show?
BITWA O DOM zniknie z anteny ...

Koniec Bitwy o Dom w TVN? Bitwa o Dom prawdopodobnie zniknie z anteny stacji. Program nie przynosi oczekiwanych wyników i przegrywa z konkurencją w swoim paśmie. Co obejrzymy zamiast Bitwy o Dom?

BITWA O DOM: Realizacje łazienek w drugiej edycji programu. Kto stworzył najlepszy projekt!
BITWA O DOM: Realizacje łazienek w ...

Druga edycja Bitwy o dom zbliża się już do finału. Uczestnicy urządzili już większość pomieszczeń w powierzonych im mieszkaniach. Zobaczcie jak poradzili sobie z urządzeniem łazienek! Który projekt zasługuje na największą uwagę?