szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zobacz kim jest Tomasz Pągowski - juror Bitwy o dom. Tomasz Pągowski prowadzącym Bitwy o Dom

BITWA O DOM: Kim jest Tomasz Pągowski - juror programu Bitwa o dom?

Tomasz Pągowski to jeden z jurorów programu Bitwa o dom. To dyrektor kreatywny agencji multi-design, projektant, konstruktor. Obecnie zajmuje się kreowaniem ofert i koncepcji stylistycznych, w zakresie działalności agencji: interior design imultimedia. Tomasz Pągowski prowadzącym Bitwy o Dom.

Tagi: bitwa o dom, bitwa o dom jurorzy, bitwa o dom jury, bitwa o dom nowe odcinki, bitwa o dom reality show, bitwa o dom tvn, Bitwa o dom Wikipedia, jury bitwa o dom, tomasz pagowski, tomasz pągowski, tomasz pągowski bitwa o dom, tomasz pągowski jury, tomasz pągowski tvn

BITWA O DOM: Kim jest Tomasz Pągowski - juror programu Bitwa o dom?

Tomasz Pągowski

fot: Bitwa o dom (Oficjalna strona programu)

Bitwa o dom ma trójkę jurorów - wśród nich jest Tomasz Pągowski. Stworzył ciekawe instalacje multimedialne, projekty identyfikacji oraz eventy i akcje promocyjne. Jak sam o sobie mówi, "miłuje konstruktywne konceptuowanie". Ukończył 5-letnie studia na wydziale Konserwacji Drewna Zabytkowego ASP/SGGW. Przez 3 lata prowadził studio projektowo-produkcyjne mebli stylizowanych i wielofunkcyjnych. W tym czasie stworzyłem około 50 mebli i 20 aranżacji wnętrz. W Domo+ prowadził program Samowkręt, w którym pokazywał Polakom jak samodzielnie wykonywać prace remontowo-budowlane.

Od 20 lat prowadzi aktywność artystyczną jako producent, kompozytor, muzyk i wokalista. Na swoim koncie ma sukcesy z formacją Sonic Trip, w której był frontmanem, wokalistą i współkompozytorem. Współtworzył ścieżkę dźwiękową do filmu Sztuka Masażu, który w 2006 r. zdobył w Gdyni nagrodę za debiut.

Tomasz Pągowski to prawdziwy człowiek renesansu. Stworzył własny sklep z odzieżą w Warszawie, występował w roli konferansjera, zagrał kilka epizodów filmowych. W młodości pracował fizycznie zdobywając doświadczenie w różnego rodzaju pracach budowlano-remontowych, był ochroniarzem w klubach oraz ratownikiem wodnym.

Zobacz też dwójkę pozostałych członków jury:

Kim jest Natalia Nguyen - jurorka programu Bitwa o dom? >>

Kim jest Małgorzata Rozenek - jurorka programu Bitwa o dom? >>

Autor: ko

Zdjęcia: Bitwa o dom (Oficjalna strona programu)

Publikacja: 15.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
BITWA O DOM zniknie z anteny TVN? Co dalej z mieszkaniowym show?
BITWA O DOM zniknie z anteny ...

Koniec Bitwy o Dom w TVN? Bitwa o Dom prawdopodobnie zniknie z anteny stacji. Program nie przynosi oczekiwanych wyników i przegrywa z konkurencją w swoim paśmie. Co obejrzymy zamiast Bitwy o Dom?

BITWA O DOM: Realizacje łazienek w drugiej edycji programu. Kto stworzył najlepszy projekt!
BITWA O DOM: Realizacje łazienek w ...

Druga edycja Bitwy o dom zbliża się już do finału. Uczestnicy urządzili już większość pomieszczeń w powierzonych im mieszkaniach. Zobaczcie jak poradzili sobie z urządzeniem łazienek! Który projekt zasługuje na największą uwagę?