szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kolejna edycja programu Bitwa o dom startuje 4 września.

BITWA O DOM. Kolejna edycja programu startuje 4 września. Nowy czas emisji!

Drugi sezon Bitwy o dom rusza już od września. Kto tym razem zawalczy o własne mieszkanie zobaczymy w każdą środę już od  4 września. Program będzie miał nową godzinę emisji! Zobaczcie o której godzinie zobaczymy popularny program!

Tagi: bitwa o dom, bitwa o dom czas emisji, bitwa o dom edycja druga, bitwa o dom jury, bitwa o dom tvn

BITWA O DOM. Kolejna edycja programu startuje 4 września. Nowy czas emisji!

Kolejna edycja programu Bitwa o dom  startuje 4 września.

fot: mat. prasowe

Wrzesień to czas kiedy każda stacja prezentuje swoje programowe nowości. Wśród nich znajdziemy kolejną edycję programu Bitwa o dom, który ze względu na ogromną popularność zmienił datę emisji. Do tej pory fani programu mogli oglądać go w niedzielę o godzinie 10.55, druga edycja rusza już w środę 4 września o godzinie 21.30.

Zobacz też --> NA JĘZYKACH. Dorota Wróblewska i Freestyle Voguing w programie Agnieszki Szulim

Program ma na celu spełnienie marzenia ludzi o własnym mieszkaniu. Do udziału mogły zgłosić się małżeństwa, single, narzeczeni czy rozwodnicy, spośród zgłoszeń jury wybierze uczestników, którzy dostaną w opiekę mieszkania do urządzenia zgodnie z własnym gustem. Oczywiście będą musieli spełnić kilka kryteriów, między innymi powinni zmieścić się w proponowanym budżecie i oczywiście mieszkania muszą przypaść do gustu jurorom.

Zobacz też --> TOP CHEF w POLSACIE. Kulinarne show startuje 11 września 2013

A kogo zobaczymy w składzie jury? Tomasza Pągowskiego, Małgorzatę Rozenek i Natalię Nguyen. Każda z osób będzie zwracała uwagę na inne szczegóły przy ocenie urządzanych mieszkań. Program wyłoni zwycięzce, który otrzyma urządzone przez siebie mieszkanie. Pierwszą edycję programy wygrał Piotr Gogolewski z córką.

Macie zamiar zasiąść przed telewizorem w środę o 21.30? Powtórki będzie można obejrzeć w serwisie TVN Player.

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 29.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
BITWA O DOM zniknie z anteny TVN? Co dalej z mieszkaniowym show?
BITWA O DOM zniknie z anteny ...

Koniec Bitwy o Dom w TVN? Bitwa o Dom prawdopodobnie zniknie z anteny stacji. Program nie przynosi oczekiwanych wyników i przegrywa z konkurencją w swoim paśmie. Co obejrzymy zamiast Bitwy o Dom?

BITWA O DOM: Realizacje łazienek w drugiej edycji programu. Kto stworzył najlepszy projekt!
BITWA O DOM: Realizacje łazienek w ...

Druga edycja Bitwy o dom zbliża się już do finału. Uczestnicy urządzili już większość pomieszczeń w powierzonych im mieszkaniach. Zobaczcie jak poradzili sobie z urządzeniem łazienek! Który projekt zasługuje na największą uwagę?