szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Rusza nowy reality show TVN. Nagroda główna - mieszkanie. "Bitwa o dom". Piotr Gogolewski zdobył mieszkanie - w końcu ma gdzie żyć z córką

BITWA O DOM: nowy reality show już od kwietnia 2013 w TVN. Wygraj mieszkanie marzeń!

W wiosennej ramówce TVN pojawi się nowy reality show. Bitwa o dom to zupełnie nowa produkcja, w której osiem rodzin będzie walczyć o nowe, urządzone samodzielnie mieszkanie pod Warszawą. Jeszcze możesz zgłosić się do udziału w programie!

Tagi: bitwa o dom, Bitwa o dom Piotr Gogolewski, casting, casting telewizja, mieszkanie pod warszawą, nowe programy tvn, nowe reality show, oficjalna strona program Bitwa o Dom, programy tvn, projektowanie wnętrz, ramówka tvn wiosna 2013, tvn, urządzanie mieszkania

BITWA O DOM: nowy reality show już od kwietnia 2013 w TVN. Wygraj mieszkanie marzeń!

fot: www.facebook.com/BitwaoDom

Nowy reality show Bitwa o dom już od kwietnia w każdą niedzielę w TVN. W programie osiem rodzin stanie do walki o własne wymarzone M. Jednak droga do zwycięstwa nie będzie łatwa.

Uczestnicy programu będą musieli zrobić wszystko sami. Mieszkania początkowo będą w stanie deweloperskim, czyli do zrobienia będzie dosłownie wszystko! Swoje 4 kąty uczestnicy będą musieli samodzielnie zaprojektować, urządzić, jeździć na zakupy, zająć się dekoracją i urządzeniem... parapetówki! Wszystko w określonym czasie, budżecie i pod czujnym okiem ekspertów, którzy będą oceniać postęp pracy. Wszystkie zmagania będzie można oczywiście podglądać w programie. W finale, w głosowaniu SMS-owym widzowie zdecydują, która z rodzin otrzyma nagrodę główną - mieszkanie, które sama sobie przygotowała!

Bitwa o dom oprócz wielu emocji dostarczy widzom także fachowej wiedzy i pomocy. Architekci, dekoratorzy wnętrz i inni fachowcy z branży budowlanej mają dzielić się swoimi sztuczkami i pomysłami.

Chcesz zgłosić się do programu? Masz jeszcze szansę! Szczegóły i zgłoszenia pod tym adresem: www.tvn.pl/showbiz/zglos-sie-do-nowego-programu-tvn,75140,341,0,0.html

Autor: SuDeK

Zdjęcia: www.facebook.com/BitwaoDom

Publikacja: 07.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
BITWA O DOM zniknie z anteny TVN? Co dalej z mieszkaniowym show?
BITWA O DOM zniknie z anteny ...

Koniec Bitwy o Dom w TVN? Bitwa o Dom prawdopodobnie zniknie z anteny stacji. Program nie przynosi oczekiwanych wyników i przegrywa z konkurencją w swoim paśmie. Co obejrzymy zamiast Bitwy o Dom?

BITWA O DOM: Realizacje łazienek w drugiej edycji programu. Kto stworzył najlepszy projekt!
BITWA O DOM: Realizacje łazienek w ...

Druga edycja Bitwy o dom zbliża się już do finału. Uczestnicy urządzili już większość pomieszczeń w powierzonych im mieszkaniach. Zobaczcie jak poradzili sobie z urządzeniem łazienek! Który projekt zasługuje na największą uwagę?