szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
BITWA O DOM: co wydarzy się w pierwszym odcinku?

BITWA O DOM: zapowiedź pierwszego odcinka drugiej edycji. Co wydarzy się w pierwszym odcinku?

04.09.2013 rusza kolejna edycja programu Bitwa o dom. Popularne show zdobyło tak liczną publiczność, że jego emisja została przesunięta na środę o godz. 21.30. Co wydarzy się w pierwszym odcinku? Czym zaskoczą nas nowi uczestnicy? Zobaczymy już dzisiaj!

Tagi: bitwa o dom, bitwa o dom druga edycja, bitwa o dom online, bitwa o dom zapowiedź, Małgorzata Rozenek

BITWA O DOM. Kolejna edycja programu startuje 4 września. Nowy czas emisji!

Kolejna edycja programu Bitwa o dom  startuje 4 września.

fot: mat. prasowe

Program Bitwa o dom cieszy się tak dużą popularnością, że nie tylko zdecydowano się na kolejną edycję, ale TVN zmienił również datę i godzinę emisji. Już dzisiaj o 21.30 pierwszy odcinek drugiej edycji!

Zobacz też --> BITWA O DOM. Kolejna edycja programu startuje 4 września. Nowy czas emisji!

W pierwszym odcinku drugiej edycji programu Bitwa o dom zobaczymy castingi, w których to jurorzy odwiedzają mieszkania kandydatów do programu i decydują czy dana osoba otrzyma klucze do mieszkania, które w dalszych etapach programu będzie urządzać.

Co zobaczymy w drugiej edycji programu? Przede wszystkim zaskoczy nas Małgorzata Rozenek, którą zobaczymy jeżdżąca na kombajnie. Tomasz Pągowski pojawi się w Dublinie, a Natalia Nguyen pokaże swoje drugie oblicze, znacznie bardziej surowe.

Zobacz też --> BITWA O DOM: Jesienią druga edycja. Kiedy nowe odcinki?

W tej edycji pojawią się uczestnicy, którzy będą walczyli o szansę na własne mieszkanie, a przy tym nie będą obawiali się pokazać emocje i ambicje, które mają prowadzić ich do zwycięstwa! Macie zamiar zasiąść przed telewizorami dzisiaj o 21.30?

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 04.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
BITWA O DOM zniknie z anteny TVN? Co dalej z mieszkaniowym show?
BITWA O DOM zniknie z anteny ...

Koniec Bitwy o Dom w TVN? Bitwa o Dom prawdopodobnie zniknie z anteny stacji. Program nie przynosi oczekiwanych wyników i przegrywa z konkurencją w swoim paśmie. Co obejrzymy zamiast Bitwy o Dom?

BITWA O DOM: Realizacje łazienek w drugiej edycji programu. Kto stworzył najlepszy projekt!
BITWA O DOM: Realizacje łazienek w ...

Druga edycja Bitwy o dom zbliża się już do finału. Uczestnicy urządzili już większość pomieszczeń w powierzonych im mieszkaniach. Zobaczcie jak poradzili sobie z urządzeniem łazienek! Który projekt zasługuje na największą uwagę?