szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nie obejrzymy już Bitwy o Dom?

BITWA O DOM zniknie z anteny TVN? Co dalej z mieszkaniowym show?

Koniec Bitwy o Dom w TVN? Bitwa o Dom prawdopodobnie zniknie z anteny stacji. Program nie przynosi oczekiwanych wyników i przegrywa z konkurencją w swoim paśmie. Co obejrzymy zamiast Bitwy o Dom?

Tagi: bitwa o dom, BITWA O DOM online, bitwa o dom koniec, bitwa o dom tvn, bitwa o dom znika

BITWA O DOM zniknie z anteny TVN? Co dalej z mieszkaniowym show?

Bitwa o Dom nie odniosła spodziewanego sukcesu

fot: Bitwa o dom / Oficjalny fanpage

Bitwa o Dom nie powróci na antenę TVN? Wszystko na to wskazuje. Jak donosi Fakt, program nie spełnił oczekiwań i prawdopodobnie zniknie z anteny. Jego miejsce w ramówce zajmie nowa produkcja Project Runaway.

Jesienią Bitwa o Dom była najsłabszym programem w swoim paśmie. Program TVN zgromadził średnio 1,5 mln widzów. Jak informuje dziennik Fakt, nie zapadły jeszcze ostateczne decyzje, niemniej wszystko wskazuje na to, że Bitwę o Dom zastąpi Project Runway.

Co dalej z jury show TVN? O pracę może być spokojna Małgorzata Rozenek, która poprowadzi kolejny sezon Perfekcyjnej Pani Domu. Póki co Bitwę o Dom możemy oglądać w TVN w każdą środę o 21.30.

Autor: mkusy

Zdjęcia: Bitwa o dom / Oficjalny fanpage

Publikacja: 15.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
BITWA O DOM: Realizacje łazienek w drugiej edycji programu. Kto stworzył najlepszy projekt!
BITWA O DOM: Realizacje łazienek w ...

Druga edycja Bitwy o dom zbliża się już do finału. Uczestnicy urządzili już większość pomieszczeń w powierzonych im mieszkaniach. Zobaczcie jak poradzili sobie z urządzeniem łazienek! Który projekt zasługuje na największą uwagę?