szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Chylińska u Wojewódzkiego: Zaplanowałam karierę swoim dzieciom. Syn będzie rolnikiem a córka?

Agnieszka Chylińska była gościem Kuby Wojewódzkiego. W rozmowie wokalistka wyznała, że zaplanowała już karierę trojga swoich dzieci i wybrała im zawody. O dziwo, nie będą to powszechnie szanowane profesje jak lekarz czy prawnik...

Tagi: Agnieszka Chylińska, agnieszka chylińska dzieci, kuba wojewódzki

agnieszka chylińska

fot: kuba.tvn.pl

Agnieszka Chylińska to gość numer jeden we wtorkowym programie Kuby Wojewódzkiego. Kontrowersyjna wokalistka i jurorka Mam talent znana jest z otwartego i bardzo żartobliwego mówienia o macierzyństwie i swojej rodzinie. Jak można było się spodziewać, to właśnie te tematy zdominowały rozmowę u Kuby.

Spośród wielu zaskakujących wyznań dotyczących wychowywania dzieci, usłyszeliśmy m.in. to, że gwiazda już zaplanowała swoim pociechom przyszłość i wybrała dla nich zawody, w jakich będą pracowały. Agnieszka Chylińska jest mamą 8-letniego Ryszarda, 4-letniej Estery i rocznej Krystyny.

Jak się okazuje, nie będą to wcale profesje powszechnie szanowane i dobrze płatne. Gwiazda marzy bowiem, by syn został rolnikiem, córka Estera tańczyła w zespole Mazowsze, a najmłodsza pracowała jako... urzędniczka w urzędzie stanu cywilnego.

- Ja mam wuja rolnika, zajebistą postać. Rola czy hodowla uczy ogromnej pokory. Masz 1000 świń - idź i negocjuj z nimi. Będzie samodyscyplina, będzie pracował nad sobą. A co gwiazdą rocka ma zostać? Daj spokój! - powiedziała Chylińska.

Gwiazda przyznała, że chciała kiedyś pracować w urzędzie stanu cywilnego. Najbardziej podobało jej się wygłaszanie oficjalnych formułek i urzędniczy "look" pań pracujących w takich instytucjach,

- Wyobraź sobie mnie: płukanka fioletowa, loki, bursztyn i mówię: Następny! Słucham. - żartowała Chylińska.

Tak widzi swoją córkę w przyszłości?

Autor: JW

Zdjęcia: kuba.tvn.pl

Publikacja: 09.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również