szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Program telewizyjny 5 - 6 stycznia: babskie filmy

Program telewizyjny dla kobiet na weekend. Telewizyjne filmy na babski wieczór w pierwszy weekend 2013

Program telewizyjny na weekend 5 i 6 stycznia 2013 jest pełen filmów idealnych na babski wieczór. Jeśli zmęczona świątecznymi przygotowaniami i sylwestrowym szaleństwem marzysz o spokojnym weekendzie, sprawdź wybrane przez nas komedie romantyczne, melodramaty i filmy obyczajowe, które na pewno pomogą ci się zrelaksować.

Tagi: filmy babski wieczór, program telewizyjny, program telewizyjny 5 6 stycznia 2013, program telewizyjny weekend, programtv, programy telewizyjny, robin hood książe złodziei, telewizyjny program, tv program telewizyjny, tvprogram, zakochani film

Co program telewizyjny proponuje dla kobiet na weekend?

Diane Kruger i Josh Hartnett w filmie Apartament już 5 stycznia 2013 o 22.15 na TVN

fot: BULLS

Sobota 5 stycznia 2013

TVP 2

20.00 List w butelce reż. Luis Mandoki

Rozwiedziona dziennikarka samotnie wychowująca syna znajduje na plaży list w butelce. Zaintrygowana postanawia odnaleźć jego nadawcę. W filmie zagrała stara hollywoodzka gwardia: Robin Wright Penn, Kevin Costner i Paul Newman. Reżyser filmu jest twórcą niezapomnianego kinowego hitu Kiedy mężczyzna kocha kobietę.

TV 4

21.00 Robin Hood: książę złodziei reż.Kevin Reynolds

Już druga weekendowa propozycja telewizji z Kevinem Costnerem roli głównej. Obok niego: Christian Slater, Sean Connery oraz Morgan Freeman. Najpopularniejsza i najbardziej romantyczna ekranizacja przygód o Robin Hoodzie. Na bonus jedna z najsłynniejszych piosenek filmowych: nominowany do Oscara i Złotego Globu utwór (Everything I Do) I Do It for You Bryana Adamsa.

TVN

22.15 Apartament reż. Paul McGuigan

Amerykańska wersja francuskiego przeboju L'Appartement z Monicą Bellucci i Vincentem Casselem w rolach głównych. Przystojny Josh Hartnett i piękna Diane Kruger w rolach ofiar skomplikowanej intrygi miłosnej. Film, który fascynuje! Jedna z najmocniejszych propozycji tego weekendu.

TVN 7

19.30 Wredne dziewczyny reż. Mark Waters

Wredne dziewczyny zapamiętane zostały jako film, który rozsławił Lindsay Lohan. W rzeczywistości ten amerykański hit kinowy najwięcej korzyści przyniósł aktorkom grającym role drugoplanowe - to o karierze Rachel McAdams (Pamiętnik, I że się nie opuszczę, O północy w Paryżu) i Amanda Seyfried (gwiazda premiery Les Miserbales: Nędznicy) jest dzisiaj głośno. O Lindsay słyszymy jedynie w związku z jej nowymi skandalami.

21.30 Miłość jest za darmo reż. Troy Byer Bailey

Obecny mąż Mariah Carey Nick Cannon i piosenkarka Christina Milan w komedii romantycznej o prawach rządzących w amerykańskim liceum. Popularne cheerlederki i sportowcy, gnębieni prymusi i wielka nastoletnia miłość.

 

Niedziela 6 stycznia 2013

TVP 1

21.15 Zakochani reż. Piotr Wereśniak

Prawdopodobnie najlepsza polska komedia romantyczna ze świetną piosenką filmową - utworem Zakochani Natalii Kukulskiej. Magdalena Cielecka, Bartosz Opania, Beata Tyszkiewicz, Jan Frycz, Katarzyna Figura - te nazwiska mówią same za siebie!

TV 4

20.00 Ostatni Mohikanin reż. Michael Mann

Daniel Day Lewis jako Sokole Oko! Warto zobaczyć, tym bardziej, że aktor ma duże szanse na trzeciego w swojej karierze Oscara w związku z premierą Lincolna w reżyserii Stevena Spielberga. Ostatni Mohikanin to zdobywca najbardziej prestiżowych nagród za kreacje aktorskie, kostiumy, dźwięk, zdjęcia i muzykę.

Autor: monroe

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 04.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
PROGRAM TV na weekend 1 i 2 marca 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV
PROGRAM TV na weekend 1 i ...

Program telewizyjny na weekend 1 i 2 marca 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Igrzyska Śmierci czy Poradnik Pozytywnego Myślenia? Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend ...

PROGRAM TV na weekend 22 i 23 lutego 2014. Filmy dla kobiet. Kobiece kino w TV
PROGRAM TV na weekend 22 i ...

Program telewizyjny na weekend 22 i 23 lutego 2014. Co obejrzeć w weekend? Filmy dla kobiet w telewizji. Rozstanie, Lincoln czy może Legalna Blondynka? Co wybrać z bogatej oferty tv na weekend ...