szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Co w 4. odcinku Teen Mom Poland?

Teen Mom Poland, odcinek 4. zobaczyliśmy w niedzielę, 16.02.2014. Co tym razem działo się w programie Teen Mom Poland. Nastoletnie matki? Co nowego wydarzyło się w życiu bohaterek? Zobacz relację online Teen Mom Poland!

Tagi: TEEN MOM POLAND, teen mom poland bohaterki, TEEN MOM POLAND online

TEEN MOM POLAND: Nastoletnie matki. O czym jest program? Poznaj bohaterki Teen Mom Poland!

fot: mtv.pl

Za nami 4. odcinek Teen Mom Poland. Nastoletnie matki. Przeczytaj relację online programu:

Ewa jest zadowolona, bo po ostatniej kłótni chłopak Kamil zaczął jej pomagać! Marysia pogodziła się z mężem Krzysztofem, który postanowił nawet zrezygnować z wyjazdu do pracy do Warszawy. Za to Iza dalej chce dostać się do agencji modelek. Nie wie tylko, jak ma powiedzieć Tomkowi, że chce wysłać zdjęcia w bikini do agencji. Tomkowi nie podoba się ten pomysł i nieźle się zdenerwował!

Przeczytaj więcej o Teen Mom Poland!

Tymczasem Ada martwi się, że cały czas nie dostała odpowiedzi z urzędu miasta. Sprawa dotyczyła mieszkania. Ewa chce za to zamieszkać z Kamilem. Jej mama proponuje, żeby chłopak wprowadził się do nich, żeby przetestowali się w trudnych warunkach. Ada dostała za to propozycję do koleżanki - będzie mogła wynająć jej mieszkanie!

Tomek, chłopak Izy, postanowił pokazać jej zdjęcia jej ojcu! On absolutnie się nie godzi na to, żeby wysłała zdjęcia w bikini. W czasie rozmowy do Izy zadzwonił mężczyzna z agencji modelek! Zaprosił ją do agencji, żeby zrobić profesjonalne zdjęcia. Tomek się wściekł i wyszedł z domu. Czy Iza i tak postawi na swoje?

Autor: Kinga

Zdjęcia: mtv.pl

Publikacja: 16.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Co w 5. odcinku Teen Mom Poland?
Co w 5. odcinku Teen Mom ...

Teen Mom Poland. Nastoletnie matki, odcinek 5. już za nami. Co tym razem wydarzyło się w życiu nastoletnich matek z programu Teen Mom Poland? Przeczytaj relację online Teen Mom Poland!