szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Co w 5. odcinku Teen Mom Poland?

Teen Mom Poland. Nastoletnie matki, odcinek 5. już za nami. Co tym razem wydarzyło się w życiu nastoletnich matek z programu Teen Mom Poland? Przeczytaj relację online Teen Mom Poland!

Tagi: TEEN MOM POLAND, teen mom poland bohaterki, TEEN MOM POLAND online

TEEN MOM POLAND: Nastoletnie matki. O czym jest program? Poznaj bohaterki Teen Mom Poland!

fot: mtv.pl

Za nami już 5. odcinek Teen Mom Poland. Nastoletnie matki. Co tym razem wydarzyło się w życiu młodych matek? Dziewczyny jak zwykle musiały walczyć z przeciwnościami losu.

Iza pojechała na casting do Warszawy. W końcu jej tata się na to zgodził. Na  castingu Iza usłyszała, że nie nadaje się na modelkę. Dziewczyna zwątpiła i sama nie wie, czy się do tego nadaje. Myślała, że będzie łatwiej. Ewa ubiegała się o zasiłek, ale uznała, że lepiej znaleźć pracę. Poszła na rozmowę kwalifikacyjną do sklepu z bielizną damską. Poszło jej całkiem nieźle! A Ada szukała mieszkania ze swoim partnerem.

Przeczytaj więcej o Teen Mom Poland!

Marysia jest szczęśliwa, bo pracodawca przedłużył z nią umowę na pół roku. Tymczasem Ada urządziła chrzest swojej córeczki w Domu Samotnej Matki.

Autor: Kinga

Zdjęcia: mtv.pl

Publikacja: 23.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Co w 4. odcinku Teen Mom Poland?
Co w 4. odcinku Teen Mom ...

Teen Mom Poland, odcinek 4. zobaczyliśmy w niedzielę, 16.02.2014. Co tym razem działo się w programie Teen Mom Poland. Nastoletnie matki? Co nowego wydarzyło się w życiu bohaterek? Zobacz relację ...