szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Co wspólnego mają ze sobą Vivienne Westwood i świnka Piggy? Oglądaj GLAMKI w ESKA TV

Program Glamki w Eska TV, odcinek 4. już za nami! Co tym razem działo się w programie? Poznaj newsy ze świata mody i urody z 4. odcinka programu Glamki w Eska TV! Dowiesz się, co kupiła Lily Cole, z kim współpracuje Cara Delevingne i co wspólnego mają ze sobą Vivienne Westwood i... świnka Piggy.

Tagi: glamki w eska tv, program glamki eska tv, vivienne westwood

Vivienne Westwood

fot: Materiały Prasowe

W każdą niedzielę w Eska TV o godzinie 14:00 możecie oglądać nowy program Glamki. Za nami już 4. odcinek, w którym nie zabrakło świeżej porcji newsów ze świata mody i urody. Co tym razem działo się w programie?

Dowiedzieliśmy się, że Karl Lagefeld szykuje niespodziankę! Już w maju w Dubaju zaprezentuje kolekcję ubrań Chanel na wiosnę i lato. Możemy być pewni, że będzie bardzo luksusowo! Poza tym w programie Glamki była mowa o współpracy Cary Delevingne z marką Mulberry.

Przeczytaj więcej o programie Glamki w Eska TV!

Oprócz tego, dowiedzieliśmy się, co niezwykłego kupiła modelka Lily Cole. Otóż, Lily kupiła... księgarnię w Soho! Dzięki niej księgarnia nie została zamknięta, a dla Lily to najlepszy zakup w życiu!

A czy podejrzewaliście, że Vivienne Westwood może mieć coś wspólnego ze świnką Piggy? A jednak! Westwood zaprojektowała suknię ślubną dla Piggy, która została stworzona z plastikowych butelek. Warto też dodać, że w 4. odcinku programu Glamki w Eska TV mogliście się dowiedzieć kilku szczegółów z życia projektantki.

Jeśli przegapiliście 4. odcinek programu Glamki w Eska TV, to możecie go zobaczyć tu:

Autor: Kinga

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 04.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...