szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Co za tydzień 3 marca 2013

Co za tydzień: Lekarze, nowa restauracja Borysa Szyca i sesja zdjęciowa Małgorzaty Kożuchowskiej w TVN 3 marca 2013!

W Co za tydzień prowadzący Olivier Janiak zabierze nas na otwarcie nowej restauracji Borysa Szyca, zda relację z planu Lekarzy i pokaże sesję zdjęciową Małgorzaty Kożuchowskiej w obiektywie znanego fotografa, Marcina Tyszki. Kolejny odcinek Co za tydzień już 3 marca 2013 o godz. 11:00 w TVN!

Tagi: borys szyc, borys szyc restauracja, co za tydzień, danuta stenka, jerzy stuhr, katarzyna figura, Lekarze, magdalena różczka, Małgorzata Kożuchowska, marcin tyszka, olivier janiak, piotr janiak, restauracja akademia, seriale, tomasz karolak, zosia ślotała

Co za tydzień: Lekarze, nowa restauracja Borysa Szyca i sesja zdjęciowa Małgorzaty Kożuchowskiej w TVN 3 marca 2013!

Olivier Janiak w swoim programie Co za tydzień stara się odwiedzać najciekawsze miejsca i rozmawiać ze znanymi ludzmi z mediów i showbiznezu. Co za tydzień 3 marca 2013 o godz. 11:00 w TVN.

Co za tydzień już w niedzielę 3 marca 2013. Olivier Janiak pokaże Wam relację z otwarcia ekskluzywnej restauracji Borysa Szyca, Akademii na warszawskim Mokotowie. Zobaczcie, jak gospodarz wraz z ukochaną Zosią Ślotałą witali zaproszonych gości i jakie przysmaki przygotował szef kuchni Akademii. Otwarcie restauracji było dobrą okazją do spotkania się w gronie przyjaciół. Na zaproszenie Borysa Szyca pojawili się między innymi: Tomasz Karolak, Monika Olejnik, Katarzyna Figura, Katarzyna Sokołowska i Jacek Żakowski.

Olivier Janiak zagości również na planie popularnego serialu TVN. Lekarze to serial medyczny, opowiadający o losach chirurgów z toruńskiego szpitala. Serial porusza nie tylko wątki medyczne, pokazuje przeprowadzane operacje i historie pacjentów, ale przede wszystkim skupia się na głównych bohaterach. Życie miłosne i perypetie Lekarzy śledzą tysiące polaków z zapartym tchem. W obsadzie serialu znajdziecie same gwiazdy, takie jak: Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński, Danuta Stenka, Piotr Polk, Katarzyna Bujakiewicz, Szymon Bobrowski i Jacek Koman.

Oprócz tego w Co za tydzień: sesja Małgorzaty Kożuchowskiej w obiektywie fotografa Marcina Tyszki oraz rozdanie nagród radia RMF Classic. Kto zdobędzie nagrodę i z jakimi gwiazdami porozmawia Olivier Janiak? Oglądajcie Co za tydzień w niedzielę 3 marca 2013 o godz. 11:00 w TVN!

Autor: natalia kovacs

Publikacja: 01.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Serial 90210 ma nowego aktora! Zagra w nim najstarszy syn Michaela Jacksona
Serial 90210 ma nowego aktora! Zagra ...

Michael Jackson przekazał sceniczny talent! Dzieci, które starał się chronić za wszelką cenę zaczynają karierę na własny rachunek. Po filmowym debiucie siostry Paris, najstarszy syn Jacksona, Prince zadebiutuje w ostatnim sezonie popularnego ...