szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Nowe twarze w polskich serialach

Cudzoziemcy w polskich serialach. Poznaj najciekawsze wątki

Twórcy polskich seriali szukają pomysłów aby zjednać sobie widza. Kreują nowe, nieznane dotąd wątki. Ostatnio modne zrobiło się obsadzanie obcokrajowców. Takich znamy już z Barw Szczęścia, Przepisu na życie czy Na dobre i na złe. Poznajcie najpopularniejszych bohaterów polskich seriali z zagranicznym paszportem!

Tagi: barwy szczęścia, Elena Leszczyńska, Eric Folly, Hacen Sahraoui, Izabela Kapiasova, M jak miłość, Na dobre i na złe, na wspólnej, polskie seriale, polskie seriale pl, polskie seriale tv, przepis na życie, seriale odcinki, serialne online, tvn player

Cudzoziemcy w polskich serialach. Poznaj najciekawsze wątki

Eric Folly pojawia się jako Bob w serialu Barwy Szczęścia. Jest jednym z coraz liczniejszej grupy obcokrajowców w polskich serialach.

fot: www.barwyszczescia.tvp.pl

Przepis na życie

Serial już od pierwszych odcinków cieszył się dużym zainteresowaniem. Tej jesieni widzowie mogą śledzić dalsze losy bohaterów. Oprócz znanych i lubianych polskich aktorów w serialu pojawiają się nowe twarze. Izabela Kapiasova wcieliła się w postać Aldony, kucharki Imbiru. Aldona to prosta dziewczyna, pochodząca z Czech. Dla niej wszystko jest białe albo czarne. Świetnie dogaduje się z pozostałymi pracownikami restauracji. Mówi po polsku, ale wszystko rozumie dosłownie, co jest powodem wielu zabawnych sytuacji. W kolejnych sezonach Przepisu na życie postać Aldony zostaje rozbudowana. Pojawia się nowy wątek miłości z Długim, z którym razem pracuje.

Nie możemy zapomnieć o Żylecie (Hacen Sahraoui). To kolejny kucharz pracujący w Imbirze. Przyjechał z Francji i postanowił spróbować szczęścia w Polsce. Jego rola nie jest jedną z głównych, ale wprowadza do serialu wiele śmiesznych sytuacji.

Barwy szczęścia

Jedną z bohaterek jest Ludmiła (Elena Leszczyńska), przyjaciółka Oksany oraz dziewczyna Kostka. Młoda Ukrainka próbuje ułożyć sobie życie w Polsce. Przez dłuższy czas pracowała w osiedlowym warzywniaku. Razem z Kostkiem myślą o ślubie. Nie jest jedyną aktorką serialu, która wciela się w postać cudzoziemki. Kolejną jest Sara (Dominika Kimaty). Pochodzi z Jamajki. Widzowie poznają ją jako dziewczynę Adama. Mieszkali razem w Irlandii. Gdy okazało się, że Sara jest w ciąży Adam wysłał ją do Polski do swojej matki. Dziewczyna nie znała nikogo, była zdana na łaskę obcych ludzi. W serialu jej postać jest optymistyczną wegetarianką, która zaczyna układać sobie życie na nowo. Po urodzeniu synka Johna podejmuje pracę w klubie fitness. Śledząc jej dalsze losy, poznajemy Boba (Eric Folly). Zawsze może na niego liczyć, a z czasem ich przyjaźń przeradza się w gorące uczucie.

Wątki cudzoziemców pojawiają się także w innych serialach takich jak Na wspólnej, Na dobre i na złe czy M jak Miłość. To chyba najlepszy sposób, by przemycić nowe twarze, które są w stanie zastąpić aktorów, których podziwiamy w większości polskich produkcji. Czekamy na kolejnych ciekawych bohaterów!

Autor: Daria

Zdjęcia: www.barwyszczescia.tvp.pl

Publikacja: 10.10.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...