szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Czesław poczuł się zgwałcony! O jego przejściu zadecydował rzut monetą!

Paweł Stawiński podzielił jurorów w 2. odcinku X Factor! Czesław poczuł się zgwałcony, ale połowa jury była na tak. O losie Pawła Stawińskiego zadecydował rzut monetą!

Tagi: x factor, x factor paweł stawiński, x factor uczestnicy

Czesław poczuł się zgwałcony! O przejściu uczestnika zadecydował rzut monetą!

fot: xfactor.tvn.pl

Drugi odcinek X Factor za nami! Największe kontrowersje w tym odcinku programu wzbudził Paweł Stawiński. Artysta zaskoczył wszystkich. W piosence, którą zdecydował się zaśpiewać, fragmenty wykonał falsetem!

Jeszcze w czasie jego występu jurorzy byli zaskoczeni, nawet Patrycja Kazadi mówiła, że nie jest pewna dalszych losów Pawła w X Factorze - mężczyzna śpiewający wysokim głosem nie każdemu musi przypaść do gustu!

Zazdroszczę tobie tego falsetu, tego wszystkiego co robisz, ale Jezus Chrystus! Ja się czuję zgwałcony, dla mnie to było niesmaczne, przepraszam - skomentował jego występ Czesław Mozil.

Ewa zgodziła się z Czesławem, ale Kuba stwierdził, że właśnie dlatego, że nie jest to jego muzyka wykonanie Pawła bardzo mu się podobało.

NO CO TY?! - wrzasnął Czesław i między jurorami rozgorzała sprzeczka. Tatiana również była na tak, na scenę postanowiła więc wkroczyć Patrycja Kazadi. Taka skala? U faceta? Jeden na sto! - przekonywała jurorów.

Kuba postanowił więc rzucić monetą. I tak los zadecydował, że Paweł Stawiński przeszedł do kolejnego etapu programu!

Autor: J.M.

Zdjęcia: xfactor.tvn.pl

Publikacja: 08.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...