szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Czy będzie 3. SEZON WARSAW SHORE? Kiedy 3. seria Ekipy z Warszawy?

Czy powstanie 3. sezon programu Warsaw Shore? Kiedy będzie można oglądać 3. serię Ekipy z Warszawy? Czy jesienią na antenie MTV po raz trzeci zagości grupa szalonych imprezowiczów? ZNAMY ODPOWIEDŹ!

Tagi: 3 sezon warsaw shore, kiedy 3 sezon warsaw shore, warsaw shore, Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy

WARSAW SHORE ODC. 9, 15.06.2014 - Mała czy Duża Ania - kogo wybierze Alan? Zobacz ZWIASTUNY

fot: Facebook

Czy MTV zdecyduje się nakręcić 3. sezon Warsaw Shore? Kiedy będzie można oglądać 3. serię Ekipy z Warszawy? Czy kolejna edycja Warsaw Shore spotka się z podobnym zainteresowaniem co dwie wcześniejsze?

CZYTAJ TAKŻE: PAWEŁ Z WARSAW SHORE O ZWIĄZKU Z EWELINĄ: NIE JESTEŚMY ZE SOBĄ

MTV oficjalnie nie poinformowało jeszcze o przygotowywaniu 3. sezonu Warsaw Shore, jednak ogromna popularność, którą zyskał show, stanowi mocny argument za tym, by rozważyć realizację kolejnej serii programu o przygodach szalonych imprezowiczów w stolicy. 2. sezon Warsaw Shore dobiega końca, dlatego pojawiają się pytania, czy jesienią znów zobaczymy Pawła, Eweliną, Małą i innych w akcji?

CZYTAJ TAKŻE: EWELINA I PAWEŁ Z WARSAW SHORE - CZY SĄ RAZEM? EWELINA POTWIERDZA!

Na razie nie ma informacji na ten temat, jednak Glamki.pl natrafiły na Facebooku na stronę zapowiadającą 3. sezon Warsaw Shore, który miałby być emitowany już jesienią 2014. To by oznaczało, że w najbliższym czasie ekipa po raz kolejny ruszy w miasto na imprezy w poszukiwanie przygód. Ciekawe, jak w nowym sezonie Warsaw Shore zachowywaliby się Ewelina i Paweł!

Jak myślicie, czy faktycznie czeka nas 3. seria Ekipy z Warszawy? Będziecie oglądać?

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI I PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Autor: M.G.

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 25.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
ELIZA z WARSAW SHORE i jej ciążowe stylizacje. Która prezentuje się najlepiej?
ELIZA z WARSAW SHORE i jej ...

Ciąża Elizy z Warsaw Shore sprawiła, że celebrytka nadal cieszy się ogromną popularnością. Uczestniczka popularnego show nie daje o sobie zapomnieć i zamieszcza kolejne ciążowe stylizacje. Zobaczcie koniecznie ciążowe zestawy Elizy z ...

Trybson i Śmietana z Warsaw Shore mieszkają RAZEM! [WIDEO]
Trybson i Śmietana z Warsaw Shore ...

Trybson z „Warsaw Shore”, znany przede wszystkim ze związku z Elizą, nie tylko przygotowuje się obecnie do roli ojca, m.in. chodząc do szkoły rodzenia, lecz także dba o swoją zawodową przyszłość ...