szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Czy seks rządzi światem? Polecamy program Naga profesja w TLC!

Naga profesja to program odkrywający prawdę o funkcjonowaniu tej nietypowej branży i zaciętej rywalizacji między właścicielami oraz pracownikami klubów go-go. Począwszy od tancerek, menadżerów, lokalnych przedsiębiorców, a nawet na przedstawicielach duchowieństwa skończywszy – wszyscy ci ludzie odgrywają ważną rolę w tym swoistym Trójkącie Bermudzkim nieprawości. Premiera programu Naga profesja w środę, 13 sierpnia o godz. 23:00 na TLC.

Tagi: Naga profesja, seks, tlc

Czy seks rządzi światem? Premiera programu Naga profesja w TLC!

fot: mat. prasowe

Każdy odcinek programu Naga profesja poświęcony będzie jednemu z najpopularniejszych barów ze striptizem. Poznamy jego niepowtarzalność oraz zobaczymy jak wyglądają układy właścicieli z mieszkańcami Edynburga. Przekonamy się też, co tak naprawdę trapi tancerki – dziewczyny, które swoje życiowe wybory muszą tłumaczyć nie tylko przed przyjaciółmi i rodziną, ale też same przed sobą.

Co zobaczymy w programie Naga profesja?

Poznamy dosłownie nagą prawdę o nocnych klubach i ludziach, którzy zdecydowali się na takie zajęcie. Wysłuchamy też ciekawych opowieści o tym, jak w rzeczywistości wygląda prywatne życie striptizerek. Zobaczymy, jak po wyjściu ze spowitego papierosowym dymem lokalu radzą sobie z szarą codziennością, jako żony, matki i córki. Rąbka tajemnicy uchylą również właściciele oraz menadżerowie klubów go-go, dla których standardem są romanse z tancerkami. Opowiedzą o tym, jak stawiają czoła wrogo nastawionym do ich biznesu sąsiadom oraz jak ich praca postrzegana jest przez najbliższe im osoby: ich narzeczone i partnerki.

Poznamy też klientów odwiedzających bary ze striptizem: świeżo upieczonych absolwentów szkół wyższych, singli i pary – ludzi, którzy trafili tu w poszukiwaniu czystej rozrywki, jak również radnego miasta optującego za zakazem prowadzenia klubów oraz księdza, który co rok w Boże Narodzenie prezentuje tancerkom piękne róże.

Zobacz też Największe mity na temat seksu >>>>>

Kim są klienci klubów go-go? Jak wygląda typowy dzień z życia tancerki erotycznej? Z czym w swojej pracy musi mierzyć się menadżer klubu ze striptizem i jak funkcjonuje brytyjski nagi biznes? Dowiecie się oglądając program Naga profesja w środę, 13 sierpnia o godz. 23:00 na TLC.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

poprzedni
nastepny
Naga profesja 1
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: mat. prasoweMT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 23.09.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Największe mity na temat seksu
Największe mity na temat seksu

Duży nos albo duży palec u nogi wyznacznikiem dlugości penisa? To bzdura! Naukowcy rozprawili się z najpowszechniejszymi mitami dotyczącymi seksu. Zobaczcie, które teorie obalili!

Najlepsze pozycje seksualne na rok 2014! ...

Oto pozycje seksualne, które wymagają pewnej sprawności fizycznej przynajmniej od jednego z partnerów. Za to gdy się je opanuje, jest powód do dumy! Wyzwanie dla was: wypróbujcie każdą z nich choć raz ...

Kobiecy wytrysk: fakt czy mit? Kiedy występuje i czy warto się o niego starać?
Kobiecy wytrysk: fakt czy mit? Kiedy ...

Jeszcze do niedawna powszechnie uważano, że kobiecy wytrysk w ogóle nie istnieje. Teraz opinie są odmienne, a wiele kobiet doświadczyło go na własnej skórze. Co to jest kobiecy wytrysk? Jak do niego ...