szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jurorka X-Factora pojawi się w piątym sezonie Glee

DEMI LOVATO w GLEE! Gwiazda Disneya zadebiutuje w słynnym serialu

Demi Lovato wystąpi w 5. sezonie serialu Glee. Gwiazda Disneya zagra jedną z głównych ról. Lovato zaśpiewa również kilka musicalowych przebojów. Premiera nowego sezonu Glee z Demi Lovato, już 26 września 2013 w kanale Fox.

Tagi: Demi Lovato, demi lovato glee, demi lovato piosenki, demi lovato sezon 5 glee, demi lovato w glee, demi lovato zagra w glee, glee, glee bohaterowie, glee demi lovato, glee fox, glee piąty sezon, glee sezon 5

DEMI LOVATO w GLEE! Gwiazda Disneya zadebiutuje w słynnym serialu

Demi Lovato zagra w 5. sezonie serialu Glee

fot: BULLS

Demi Lovato pojawi się w 5. sezonie serialu Glee. Gwiazda Disney Channel wystąpi w jednej z głównych ról. Premiera nowego sezonu już 26 września 2013 w kanale Fox.

Dotychczas znana najbardziej z produkcji Disney Channel, kilku singli i oceniania w amerykańskim X Factorze. Specjaliści mówili, że to tylko kwestia czasu, by Demi Lovato dołączyła do serialu Glee. I rzeczywiście. Lovato zagra niejaką Dani, początkującą artystkę, która zaprzyjaźni się z bohaterkami: Rachel i Santaną. Lovato zaśpiewa również kilka specjalnie przygotowanych piosenek musicalowych.

Premiera 5. sezonu Glee już 26 września 2013 w kanale Fox.

Autor: mkusy

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 20.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
DEMI LOVATO z niebieskimi włosami! Nowa fryzura gwiazdy GLEE
DEMI LOVATO z niebieskimi włosami! Nowa ...

Demi Lovato z niebieskimi włosami. Lovato zaprezentowała nową fryzurę podczas występu w programie śniadaniowym Good Morning America. Jurorka X Factora wyglądała na Times Square dość zjawiskowo. Jak wam się podoba Demi Lovato ...

DEMI LOVATO nową twarzą Topshop
DEMI LOVATO nową twarzą Topshop

Demi Lovato od dłuższego czasu nosi ubrania brytyjskiej sieciówki Topshop. Dostrzegą to bez problemu uważne obserwatorki najnowszych modowych trendów. Co kryje się za jej słabością do znanej marki? Oczywiście, kasa!