szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Diabelnie piekielny Wojciech Modest Amaro! Pierwszy odcinek Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia!

Ostry, krzykliwy, nie stroniący od wulgaryzmów - takiego Wojciecha Modesta Amaro nie znał chyba nikt! Intrygi, łzy, krzyki, złość - to wszystko pojawiło się w pierwszym odcinku programu Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia. Zobaczcie co jeszcze działo się w pierwszym odcinku programu!

Tagi: Hell's Kitchen, Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia godzina emisji, Hell's Kitchen kiedy, Piekielna Kuchnia, Wojciech Modest Amaro

Diabelnie piekielny Wojciech Modest Amaro! Pierwszy odcinek Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia!

fot: mat. prasowe

Pierwszym zadaniem uczestników Piekielnej Kuchni było przygotowanie popisowego dania. Wydawać by się mogło, że to wymarzona konkurencja dla każdego kucharza. Zadanie przerosło uczestników i jedyny w Polsce zdobywca prestiżowej gwiazdki Michelin po raz pierwszy pokazał swoje piekielne oblicze.

- Kur... kapuję, ale co znaczy po mazursku? - zapytał Ewę Zakrzewską Amaro, po czym wypluł do kosza kawałek węgorza, który miał być popisowym daniem 27-latki.

- Do kogo masz pretensje? Przestań kłapać tam z boku, że coś tam się stało. Wiesz co, mam dla Ciebie najlepszą radę - wynocha do domu. Już! W tej chwili! - wykrzyczał do Katarzyny Rajkiewicz Wojciech Modest Amaro. Uczestniczka musiała opuścić kuchnię i wrócić do domu uczestników.

Oberwało się też 60-letniemu Grzegorzowi Kaźmierczakowi, który również postanowił przygotować dla szefa rybę. - Co to jest? Nie jestem kur... ślepy, wiesz?! Ty to zrobiłeś? 168 lat w pracujesz w kuchni i jeszcze nie umiesz wyfiletować ryby? Nie umiesz oskrobać? Wypad z tym! - wykrzyczał szef Amaro po czym cisnął w uczestnika rybą.

Zobacz też Z TOP Chef do Hell's Kitchen. Gwiazdy nowego kulinarnego show Polsatu [GALERIA ZDJĘĆ] >>>>

Tym razem program musiała opuścić Aldona, najstarsza uczestniczka programu.  Kolejny odcinek już we wtorek o 20.00 na antenie Polsatu. Macie zamiar zasiąść z nami przed telewizorem?

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 08.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również