szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Michel Moran poprowadzi własne kulinarne show w TVN

DORADCA SMAKU: Juror MASTERCHEF, MICHEL MORAN w nowym programie TVN.

Michel Moran sprawdził się doskonale w roli jurora w hicie TVN MasterChef. Teraz sam stanie przed kamerą i doradzi jak przyrządzić potrawy w dobrym guście i smaku. Czy kucharz Moran i jego Doradca Smaku uwiedzie Polaków? Przekonamy się już 4 marca 2013 roku.

Tagi: doradca smaku, gotowanie, Magda Gessler, MasterChef TVN, Michel Moran, michel moran masterchef, michel moran przepisy, nowa ramówka tvn, nowe show tvn, nowy program tvn, oddaj fartucha, program tvn, programy kulinarne, przepisy, ramówka tvn wiosna 2013

DORADCA SMAKU - Juror MASTERCHEF, MICHEL MORAN w nowym programie TVN.

Michel Moran poprowadzi swój własny program w TVN Doradca Smaku

fot: WBF

Nowy program TVN Doradca smaku poprowadzi Michel Moran, szef kuchni i juror programu MasterChef. Obok Magdaleny Gessler był najbardziej barwną postacią kulinarnego show TVN. Jego słynne oddaj fartucha weszło do języka codziennego i do dziś pozostaje hitem internetu.

Tym razem Moran sam będzie przyrządzał poszczególne dania, doradzając jak wzbogacić naszą kuchnię i znaleźć nowy sposób na sprawdzone potrawy. Jak przyrządzić żurek, kapustę czy pierogi nieco inaczej niż zwykle? Codzienny program TVN Doradca Smaku, pozwoli podejrzeć, jak gotuje Michel Moran. W każdym odcinku kucharz przyrządzi jedno danie, zestaw sałatek bądź szybkie przekąski. Doradzi jak przygotować zupy, mięsa i desery. Podpowie jakich błędów nie popełniać, pomoże również paniom i panom, którzy chcieliby przygotować coś na specjalne okazje.

Doradca Smaku to program zarówno dla kulinarnych zapaleńców, którzy potrzebują nowych inspiracji, ale także dla osób, które nigdy nie gotowały i chciałyby spróbować. Show słynnego restauratora, to nie tylko gotowanie. Mistrz nauczy jak obierać, parzyć, kroić, obsmażać, krótko mówiąc, jak dobrze zorganizować swoją pracę w kuchni. A o wszystkim opowie z wrodzonym wdziękiem i dowcipnym, lekkim komentarzem.

Premiera nowego show Doradca Smaku na antenie TVN, już 4 marca 2013 o 18.55.

Autor: mkusy

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 07.02.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
DORADCA SMAKU: kiedy można zobaczyć odcinki i powtórki nowego programu TVN?
DORADCA SMAKU: kiedy można zobaczyć odcinki ...

Michel Moran, po sukcesie programu MasterChef, stał się nowym ulubieńcem telewidzów. Stacja TVN podarowała mu zatem autorski program Doradca Smaku, w którym utalentowany Francuz doradzi Polakom jak urozmaicić naszą tradycyjną kuchnię.

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...