szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kolejny sezon Prawo Agaty

Drugi sezon znanych i lubianych seriali: PRAWO AGATY

Pierwszy sezon serialu Prawo Agaty okazało się wielkim hitem. Prawdziwa gratka dla miłośników seriali. Nowe sezony produkcji to dostawa nowych emocji dla milionów widzów.Poznajcie serialową Agatę Przybysz.

Tagi: agnieszka dygant, daria widawska, leszek lichota, Małgorzata Kożuchowska, polskie seriale online, prawo agaty 2, prawo agaty odcinek, prawo agaty online, prawo agaty tvn, seriale online

Kolejny sezon znanych i lubianych seriali: PRAWO AGATY

Prawo Agaty z Agnieszką Dygant w roli głównej okazało się strzałem w dziesiątkę. Drugi sezon serialu pojawia się w TVN we wtorkowe wieczory.

fot: Materiały prasowe TVN

Serialowa Agata Przybysz (Agnieszka Dygant) jest przebojową i otwartą kobietą, która pracuje w dziale prawnym jednego z większych koncertów ubezpieczeniowych. Życie potrafi zaskakiwać. Z dnia na dzień tytułowa bohaterka traci wszystko. Jest zmuszona rozpocząć zupełnie nowe życie.

Nie ma pomysłu na siebie. Straciła wiarę w ludzi i ciężko jej odnaleźć się w nowej sytuacji. Pomocna okazuje się jej przyjaciółka Dorota (Daria Widawska), która namówiła Agatę na otwarcie wspólnej kancelarii. Do ich grona dołącza Dębski (Leszek Lichota). I jak w to filmie - z czasem ich relacje przestają być wyłącznie czysto zawodowe...

Agata jest ambitna i nie obawia się nowych wyzwań. Podejmuje się spraw, które wydają się być przegrane już na starcie. Angażuje się we wszystkie postępowania i daje z siebie wszystko, aby kolejna sprawa zakończyła się sukcesem. Cierpi na tym jej życie osobiste, o czym widzowie będą mogli się przekonać.

W serialu możemy zobaczyć także innych znanych i lubianych aktorów. W rolę ojca Agaty wcielił się Marian Opania. Dosyć kontrowersyjną postacią jest grana przez Małgorzatę Kożuchowską prokurator Okońska. Wie czego chce i zawsze otrzymuje, to czego pragnie.

Każdy z odcinków prezentuje nową, ciekawą sprawę, której podejmują się pracownicy kancelarii. Różnorodność spraw jest naprawdę duża. Począwszy od drobnej kradzieży i handlu narkotykami, kończąc na sprawach, w których klienci kancelarii oskarżeni są o zabójstwo.

Jak to bywa w życiu ludzi zapracowanych czasu na życie prywatne jest niewiele. Prawo Agaty to nie tylko nowe sprawy młodych prawników. To także rozterki i dylematy sercowe.

Wątki prywatne w tych pierwszych odcinkach nowej serii zostały zdecydowanie rozbudowane, a widzowie nadal są zaskakiwani różnorodnością spraw, których podejmują się młodzi prawnicy.

Od września 2012 r. widzowie mogą śledzić dalsze losy swoich ulubionych bohaterów. Serial emitowany jest we wtorki o 21.30, a wszyscy, którzy nie mogą doczekać się kolejnego odcinka mogą dowiedzieć się co słychać u bohaterów, oglądając najnowsze odcinki na platformie internetowej tvn player.

Autor: Daria

Zdjęcia: Materiały prasowe TVN

Publikacja: 24.10.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
PRAWO AGATY, 3. sezon w wiosennej ramówce TVN 2013. Co wydarzy się w tej serii?
PRAWO AGATY, 3. sezon w wiosennej ...

Agnieszka Dygant i Leszek Lichota w nowej, trzeciej odsłonie serialu Prawo Agaty. Czy grani przez nich bohaterowie wreszcie się do siebie zbliżą? Czy na drodze do szczęścia Agaty stanie jednak piękna pani ...

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...