szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Bohaterki "Dziewczyn" wrócą na antenę HBO w 2013 roku

DZIEWCZYNY: premiera drugiego sezonu serialu już 21 stycznia na HBO!

Po SEKSIE W WIELKIM MIEŚCIE, serial DZIEWCZYNY to chyba najbardziej znana produkcja opowiadająca o mieszkankach Nowego Jorku. Dalsze perypetie bohaterek, które wkraczają w dorosłość, można śledzić na HBO od 21 stycznia 2013 roku. W sprzedaży dostępny jest też pierwszy sezon serialu DZIEWCZYNY na DVD. Glamki.pl polecają!

Tagi: glamki.pl, hannah, hbo, jessy, lena dunham, marnie, nagroda emmy, nowy serial w sieci, nowy sezon serialu dziewczyny, Seks w wielkim mieście, serial dziewczyny, seriale, seriale online, shoshanna, złote globy

DZIEWCZYNY: premiera drugiego sezonu serialu już 21 stycznia na HBO!

DZIEWCZYNY - serial dla dziewczyn zakochanych w Nowym Jorku :)

fot: Materiały prasowe HBO

21 stycznia 2013 roku w HBO pojawił się drugi sezon nominowanego do nagród Emmy i Złotych Globów serialu Dziewczyny, którego pomysłodawczynią jest Lena Dunham, odtwórczyni jednej z głównych ról.

Jego bohaterkami są cztery zwyczajne, dwudziestokilkuletnie  dziewczyny z Nowego Jorku. Jakich atrakcji dostarczy nam serial? Hannah (Lena Dunham) znalazła prawdziwą miłość, a przynajmniej tak jej się wydawało, lecz wciąż nie dostała wymarzonej pracy. Nie spieszy jej się, by wejść w dorosłe życie.  Jednak kiedy rodzice oświadczyli jej, że nie będą jej już dłużej utrzymywać, dziewczyna musi szybko stanąć na własnych nogach. Ważniejsze od stałej posady było dla niej realizowanie swoich pasji, dlatego często decydowała się na bezpłatne staże. Za wszelką cenę chciała zrealizować swoje marzenia o tym, by zostać pisarką. Czy jej się to uda w tym sezonie? Nie możemy zdradzić, dlatego warto oglądać serial!

Sporo zmieniło się także w życiu jej przyjaciółek - spokojnej, choć tylko na pozór, Marnie (Allison Williams). Dziewczynie nie najlepiej idzie w pracy, nie lepiej jest też w związku. Ostatecznie rozstaje się z Charliem, licząc na to, że koleżanki pomogą jej się pozbierać po tym wydarzeniu. Zwariowa Jessy (Jemima Kirke), wraca z podróży poślubnej i wplątuje się w kolejną niecodzienną sytuację. Zakompleksiona i skrywającej wstydliwą tajemnicę Shoshanna (Zosia Mamet), odkryje, jak ważne jest dla niej spełnienie w życiu seksualnym, co przyniesie wiele nieoczekiwanych zmian, szczególnie w jej relacji z Rayem.

Nowy sezon będzie obfitował w wiele zabawnych i niespodziewanych wydarzeń. Fanki tego serialu ostrzegają jednak, że może on uzależniać, więc uważajcie.

Jeśli jeszcze nigdy nie oglądałaś Dziewczyn, Glamki.pl zapewniają, że naprawdę warto. W sprzedaży dostępny jest pierwszy sezon serialu Dziewczyny w wersji DVD, który dystrybuuje firma Galapagos. W prezencie interesujące dodatki! Serial jest prawdziwy, pokazuje życie bez fikcji, nie jest cukierkowy ani przesłodzony, a każda z nas odnajdzie jakieś swoje cechy w głównych bohaterkach.

Autor: kiwanicka

Zdjęcia: Materiały prasowe HBO

Publikacja: 15.01.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Co za tydzień: Lekarze, nowa restauracja Borysa Szyca i sesja zdjęciowa Małgorzaty Kożuchowskiej w TVN 3 marca 2013!
Co za tydzień: Lekarze, nowa restauracja ...

W Co za tydzień prowadzący Olivier Janiak zabierze nas na otwarcie nowej restauracji Borysa Szyca, zda relację z planu Lekarzy i pokaże sesję zdjęciową Małgorzaty Kożuchowskiej w obiektywie znanego fotografa, Marcina Tyszki ...