szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
ESKA TV WILFRED kiedy 1. odcinek serialu Wilfred? Kiedy powtórki?

ESKA TV WILFRED nowy serial! O czym jest serial Wilfred?

Premiera nowego serialu ESKA TV - Wilfred. O czym jest serial? Kto gra główne role w serialu Wilfred? Kiedy powtórki Wilfred?

Tagi: eska tv, ESKA TV WILFRED, WILFRED, WILFRED POWTÓRKI, WILFRED PREMIERA

ESKA TV WILFRED serial już 23.09.2013! O czym jest serial Wilfred?

Zakaz kopiowania. Materiały należą do FOX.

fot: mat. prasowe FOX

Od 23.09.2013 startuje nowy serial na ESKA TV - Wilfred. To kolejny serial z cyklu Serialowe Hity Na Czasie, zaraz po Touch i Don't Trust The B... From Apartment 23. Serial Wilfred będzie można oglądać w poniedziałki o godzinie 20:00. Powtórki serialu zostaną wyemitowane tego samego dnia o godzinie 22:00.

Zobacz też: ESKA TV DON'T TRUST THE B... FROM APARTMENT serial już 24.09.2013! O czym jest serial Don't Trust The B... From Apartmen?

O czym jest serial Wilfred? Jedną z głównych ról gra Elijah Wood, który wciela się w Ryana Newmana, cierpiącego na depresję. Mężczyzna rozważa nawet popełnienie samobójstwa! Gdy już próbuje odebrać sobie życie, jego sąsiadka Jenna (w tej roli Fiona Gubelmann) przychodzi do jego mieszkania i prosi o opiekę nad psem, Wilfredem (Jason Gann). Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Ryan jako jedyny człowiek na świecie, widzi w Wilfredzie faceta w przebraniu psa! Co z tego wyniknie? Oglądajcie na ESKA TV!

Zobacz też: ESKA TV TOUCH nowy serial już 22.09.2013! O czym jest serial Touch?

Zobacz zapowiedź serialu:
Autor: Kinga

Zdjęcia: mat. prasowe FOX

Publikacja: 20.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
ESKA TV: DON'T TRUST THE B... FROM APARTMENT 23. Serial rusza już 24.09.2013!
ESKA TV: DON'T TRUST THE B...

Już 24.09.2013 premiera nowego serialu ESKA TV - Don't Trust The B... From Apartment 23. O czym jest serial? Kto gra główne role w serialu Don't Trust The B ...

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...