szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

EXCLUSIVE: Agnieszka Sienkiewicz o "M jak miłość": Kasia i Marcin będą razem, ALE... [WIDEO]

Agnieszka Sienkiewicz - aktorka znana przede wszystkim z roli Kasi Mularczyk z serialu "M jak miłość", zdradziła w rozmowie z naszą redaktorką, co wydarzy się jesienią między Kasią i Marcinem, opowiedziała, jaka relacja łączy ją z Mikołajem Roznerski, odtwórcą roli Marcina Chodakowskiego oraz wyznała, czy lubi graną przez siebie postać. Koniecznie obejrzyjcie!

Tagi: Agnieszka Sienkiewicz, M jak miłość, wywiad

EXCLUSIVE: Agnieszka Sienkiewicz o "M jak miłość": Kasia i Marcin będą razem, ALE... [WIDEO]

Agnieszka Sienkiewicz podczas wywiadu z Glamki.pl

fot: Glamki.pl

Gościem Glamek była aktorka Agnieszka Sienkiewicz, którą fani serialu "M jak miłość" znają przede wszystkim jako Kasią Mularczyk, ukochaną Marcina Chodakowskiego. Wątek miłości tej pary był początkowo jednym z epizodycznych, jednak z czasem ich relacja zaczęła budzić coraz więcej emocji i w wiosennej serii mogliśmy często oglądać Kasię i Marcina na ekranie. Jak jesienią będzie się rozwijała miłość tej pary? Czy znany ze swoich licznych romansów Marcin w końcu ustatkuje się u boku spokojnej kobiety?
- Myślę, że i dla mnie, i dla Mikołaja był dużym zaskoczeniem fakt, że tak mocno się rozwinął wątek Kasi i Marcina, że ten wątek zyskał taką popularność. Ogromnie się z tego cieszymy, że możemy pracować cały czas, a Państwo chcą nas oglądać. (..) Jesienią będzie ciekawi, rzeczywiście Kasia i Marcin będą razem i będą bardzo interesujące zwroty akcji. Ale nic nie powiem, nie będę zdradzała najlepszego! Myślę, że pojawi się jakaś nowa postać, w końcu Marcin jest taki, że wiadomo, że długo miejsca spokojnie nie zagrzeje, więc myślę, że można się spodziewać pojawienia się jakiejś nowej bohaterki w serialu. Ale tego nie wiem, tak sobie tylko myślę, patrząc na to, co działo się wokół jego postaci przez cały serial. Myślę, że tak do końca miło i grzecznie to nie będzie!

A jak układa się współpraca Agnieszki Sienkiewicz i Mikołaja Roznerskiego, odtwórcy roli Marcina Chodakowskiego? - Z Mikołajem pracuje nam się fantastycznie. Mikołaj to jest równy chłopak, bezpośredni, ja też jestem osobą, która niespecjalnie lubi owijać w bawełnę, więc jeżeli mamy jakiś problem, to mówimy sobie konkretnie: Chodzi o to, o to, o to. Pracuje się nam sprawnie, szybko i myślę, że dość dobrze się dogadujemy.

CZYTAJ TAKŻE: STYLIZACJE GWIAZD: AGNIESZKA SIENKIEWICZ W MAXI SUKIENCE. GDZIE KUPIĆ SUKIENKĘ W STYLU GWIAZDY?

Agnieszka Sienkiewicz zapewniła jednak, że jest to znajomość czysto zawodowa i poza wspólną pracą nic ją z Mikołajem Roznerskim nie łączy. - Muszę wszystkich rozczarować, znamy się tylko i wyłącznie z pracy, dogadujemy się dobrze, natomiast nigdy nawet na kawie nie byliśmy i myślę, że to wynika z tego, że każde z nas ma swoje życie. Ja dość mocno odgraniczam życie prywatne od życia zawodowego i niespecjalnie szukam przyjaźni w pracy.

Jako aktorka, Agnieszka Sienkiewicz musi wciela się w różne postaci. Jak czuje się jako Kasia Mularczyk? Czy identyfikuje się z graną przez siebie bohaterką M jak miłość? - Jeśli chodzi o charakter mój i Kasi to myślę, że Kasia w porównaniu ze mną jest... Nie chcę powiedzieć "grzeczniejsza"... Myślę, że jest po prostu spokojniejsza, Kasia jest trochę taka świętoszkowata, raczej nie bierze życia sama tylko czeka, aż los jej coś przyniesie, jest bardzo pokorna. Ja jestem trochę większym krejzolem niż Kasia?

Chcecie wiedzieć, co najbardziej szalonego w życiu zrobiła Agnieszka Sienkiewicz? Zaglądajcie na Glamki! Codziennie będziemy publikować kolejne części wywiadu z Agnieszką Sienkiewicz!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: M.G.

Zdjęcia: Glamki.pl

Publikacja: 28.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również