szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kto wygrał program BIWTA O DOM 30 czerwca 2013? "Bitwa o dom". Piotr Gogolewski zdobył mieszkanie - w końcu ma gdzie żyć z córką. BITWA O DOM TVN

FINAŁ BITWY O DOM. Kto wygrał mieszkanie? BITWA O DOM TVN

Wielki finał programu Bitwa o dom na żywo (30.06.2013) wygrali Piotr i Roksana Gogolewscy. Ojciec z córką otrzymali klucze do mieszkania, które urządzili w trakcie programu. W walce o nagrodę główną rodzina pokonała Bartosza i Katarzynę Rybińskich oraz Marlenę Rogowiec i Dariusza Fabijańczuka. Zobacz, co działo się w finale pierwszej edycji Bitwy o dom!

Tagi: bitwa o dom, bitwa o dom 30 czerwca 2013, bitwa o dom 30.06.2013, bitwa o dom finał, bitwa o dom finał kto wygrał, bitwa o dom kto wygrał, Bitwa o dom Piotr Gogolewski zdobył mieszkanie, bitwa o dom zwycięzcy, jak wygrać mieszkanie, kto wygral bitwe o dom

BITWA O DOM: finałowy odcinek 30.06.2013 poprowadzi Kinga Rusin!

Do znanego z ekranów TVN jury w finale Bitwy o dom dołączy w roli prowadzącej Kinga Rusin!

fot: TVN

Wielki finał programu Bitwa o dom na żywo 30. czerwca 2013 roku wygrali Piotr i Roksana Gogolewscy. Rodzina otrzymała na własność mieszkanie, które urządzała przez wszystkie odcinki Bitwy o dom. W walce o nagrodę główną pokonali dwie rodziny Katarzynę i Bartosza Rybińskich oraz Dariusza Fabijańczuka i Marlenę Rogowiec.

O tym, kto zwycięży w finale programu Bitwa o dom, decydowali widzowie w głosowaniu smsowym. Na początku najwięcej głosów zdobyli Bartek i Kasia Rybińscy. Ich aranżacje salonu i pokoju dla syna zostały ocenione przez jurorów jako najbardziej estetyczne i funkcjonalne. Aranżacje zwycięzców - Piotra i Roksany - jury oceniło jako najbardziej gospodarne. Marlena i Darek otrzymali pochwały za piękną aranżację salonu oraz idealną współpracę na planie. W nieoficjalnym głosowaniu jurorów Małgorzata Rozenek najlepiej oceniła wystrój mieszkania Gogolewskich. Gospodyni programu była wzruszona, że Piotr tak dzielnie walczył o mieszkanie dla swojej córki, którą po śmierci żony wychowuje sam.

Ostatecznie o zwycięstwie w programie Bitwa o dom zadecydowali widzowie. Największą liczbę głosów zdobyli Piotr i Roksana Gogolewscy. Ojciec z córką odebrali klucze do samodzielnie urządzonego mieszkania. Reszta uczestników została nagrodzona bonem na zakupy a sponsor obiecał, że już niedługo wszyscy finaliści dostaną klucze do nowych mieszkań.

Zobacz także: Kiedy druga edycja programu Bitwa o dom?>>>

Autor: JW

Zdjęcia: TVN

Publikacja: 30.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
BITWA O DOM zniknie z anteny TVN? Co dalej z mieszkaniowym show?
BITWA O DOM zniknie z anteny ...

Koniec Bitwy o Dom w TVN? Bitwa o Dom prawdopodobnie zniknie z anteny stacji. Program nie przynosi oczekiwanych wyników i przegrywa z konkurencją w swoim paśmie. Co obejrzymy zamiast Bitwy o Dom?

BITWA O DOM: Realizacje łazienek w drugiej edycji programu. Kto stworzył najlepszy projekt!
BITWA O DOM: Realizacje łazienek w ...

Druga edycja Bitwy o dom zbliża się już do finału. Uczestnicy urządzili już większość pomieszczeń w powierzonych im mieszkaniach. Zobaczcie jak poradzili sobie z urządzeniem łazienek! Który projekt zasługuje na największą uwagę?