szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Rusin poprowadzi finał Bitwy o dom na żywo

Finał BITWY O DOM na żywo! Kiedy emisja ostatniego odcinka programu?

Finałowy odcinek Bitwy o dom telewizja TVN pokaże na żywo. Na dodatek wieczorem, czyli w najlepszym czasie antenowym. Do tej pory program był emitowany o poranku.

Tagi: bitwa o dom, bitwa o dom 19 maja kto odpadł, bitwa o dom 30.06.2013, bitwa o dom final, bitwa o dom finał, bitwa o dom jury, bitwa o dom kiedy final, bitwa o dom tvn, finał bitwy o dom, kiedy finał bitwy o dom?, kto wygral bitwe o dom?, tvn

Bitwa o Dom

Czołówka programu "Bitwa o dom"

fot: TVN

Ostatni odcinek Bitwy o dom będzie można zobaczyć w niedzielę 30 czerwca 2013 o godz. 20.00. Wszystkie poprzednie odcinki - do 23 czerwca włącznie będą pokazywane bez zmian czyli w niedziele o 10.55. Bitwa o dom jest na antenie TVN od 8 kwietnia. W programie, na jednym z podwarszawskich osiedli, rywalizuje ze sobą osiem rodzin projektując, wyposażając i urządzając mieszkania według swoich pomysłów.

Widzowie śledzą wszystkie etapy prac - od projektowania, przez zakupy, przebudowę, aż po ostateczne dekorowanie wnętrz. Od stanu deweloperskiego po „parapetówkę”. Wszystko w ramach określonego czasu i budżetu. Uczestnicy w swoich zmaganiach korzystają z pomocy profesjonalistów, a efekty ocenia jury: Małgorzata Rozenek, Natalia Nguyen i Tomasz Pągowski.

Podczas wielkiego finału Bitwy o dom na żywo (30 czerwca, 20:00), w głosowaniu SMS-owym widzowie wybiorą zwycięzców. Rodzina, która wygra program wprowadzi się do swojego wymarzonego mieszkania.

Autor: ko

Zdjęcia: TVN

Publikacja: 20.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
BITWA O DOM zniknie z anteny TVN? Co dalej z mieszkaniowym show?
BITWA O DOM zniknie z anteny ...

Koniec Bitwy o Dom w TVN? Bitwa o Dom prawdopodobnie zniknie z anteny stacji. Program nie przynosi oczekiwanych wyników i przegrywa z konkurencją w swoim paśmie. Co obejrzymy zamiast Bitwy o Dom?

BITWA O DOM: Realizacje łazienek w drugiej edycji programu. Kto stworzył najlepszy projekt!
BITWA O DOM: Realizacje łazienek w ...

Druga edycja Bitwy o dom zbliża się już do finału. Uczestnicy urządzili już większość pomieszczeń w powierzonych im mieszkaniach. Zobaczcie jak poradzili sobie z urządzeniem łazienek! Który projekt zasługuje na największą uwagę?