szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kto wygrał w finale The Voice of Poland 3?

Finał THE VOICE OF POLAND 3. Kto wygrał w trzeciej edycji THE VOICE OF POLAND? Relacja na żywo!

The Voice of Poland 3 (30.11.2013) - dziś finał dwójkowego talent show. Kto wygra trzecią edycję The Voice of Poland? Kto zdobędzie tytuł najlepszego głosu Polski? Relacja z finału The Voice of Poland 3, 30 listopada 2013. Sprawdź, kto zwyciężył w programie The Voice of Poland 3!

Tagi: finał the voice of poland 3, kto wygrał finał the voice of poland 3, the voice of poland, the voice of poland 3 finał, the voice of poland 3 kto wygrał, the voice of poland 3 zwycięzca

THE VOICE OF POLAND 3: Co się wydarzyło w pierwszym odcinku nowej serii? Upadek Marii Sadowskiej

The Voice Of Poland 3

fot: Wikimedia Commons

The Voice od Poland 3 (30.11.2013) - finał dwójkowego talent show. Widzowie głosują na swoich faworytów za pomocą smsów. O zwycięstwo w finale The Voice of Poland 3 walczą dziś Jagoda Kret, Ernest Staniaszek, Mateusz Ziółko i Arek Kłusowski. Kto wygra finał The Voice of Poland 3? Zaczynamy relację na żywo! Program prowadzą Marika i Tomasz Kammel.

Mateusz Ziółko

Finał rozpoczyna Mateusz Ziółko z drużyny Marysi Sadowskiej. Uczestnik śpiewa piosenkę Earth Song Michaela Jacksona.

Edyta Górniak: Dałeś tyle energii ile we wszystkich piosenkach jakie zaśpiewałeś  w ciągu całego programu. Fantastycznie, zasługujesz na finał!

Marysia Sadowska: Ja wierzę, że takie wykonania i taka muzyka może zmienić świat.

Po występie Mateusza czas na duet uczestnika i gwiazdy. Ernest Staniaszek zaśpiewa razem z Patrycją Markowską, byłą jurorką The Voice of Poland.

Jagoda Kret

Na scenie pierwsza uczestniczka z drużyny Edyty Górniak - Jagoda Kret w piosence Etty James At last.

Marek Piekarczyk (zaniemówił z wrażenia): Już. Więcej nie powiem.

Edyta Górniak: Jagoda jesteś wspaniała ale obiecałaś, że nie będziesz się denerwowała. Wyrzuć ten stres! Jesteś piękna, utalentowana, mądra. Życzę ci wygrania w finale.

Na scenie drugi duet uczestnika i gwiazdy - Arek Kłusowski i Justyna Steczkowska w utworze Skłam.

Ernest Staniaszek

Baron: Jestem twoim kibicem od samego początku. Umiesz przyłożyć rockowo i potrafisz pokazać, że masz różne oblicza.

Tomson: Mógłbyś się pojedynkować z samym Trybsonem!

Marek Piekarczyk: Ernest, dziękuję ci za to wykonanie. Zaśpiewałeś inaczej niż do tej pory, ciągle jesteś inny, odkrywasz nowe karty. Dziś zaśpiewałeś głosem mężczyzny zranionego w miłości. Nie popisywałeś się, po prostu zaśpiewałeś. Dziękuję ci.

Mateusz Ziółko śpiewa w duecie z Kayah.

Arek Kłusowski

Finalista z drużyny Tomosna i Barona śpiewa utwór What A Wonderful World Louisa Armstronga. Wzruszająca piosenka w nowej aranżacji Arka bardzo przypadła do gustu jurorom.

Marysia Sadowska: Dzisiejszy wieczór jest taki słodko- gorzki, wszyscy są tacy słodcy i wspaniali. Arek jest w ogóle w połowie mój (uczestnik został skradziony przez chłopaków z Afromental - red.). Pięknie zaśpiewałeś Areczku. Jestem z ciebie bardzo bardzo dumna, że doszedłeś aż tutaj.

Tomson: Wsłuchajcie się kiedyś w słowa tej piosenki. Ty jesteś absolutnie wiarygodnym artystą w tym co zaśpiewałeś.

Jagoda Kret śpiewa w duecie z Anią Dąbrowską piosenkę Bang Bang Nancy Sinatry (cover Ania Dąbrowska).

Kto przechodzi do finałowej trójki?

Za chwilę przekonamy się, kto z czwórki uczestników powalczy o finał a kto będziesz musiał pożegnać się z programem. Głosowanie widzów dobiegło końca. Marika odczytuje wyniki. Pierwszy do finału przechodzi Mateusz Ziółko. Kolejni finaliści to Ernest Staniaszek i Arek Kłusowski. Z programu odpada Jagoda Kret z drużyny Edyty Górniak.

Na pożegnanie Jagoda Kret śpiewa piosenkę w duecie ze swoją trenerką - Nothing Else Matters zespołu Metalica. Po nich czas na kolejne duety: Mateusz Ziółko i Marysia Sadowska w piosence Kiedy nie ma miłości, Marek Piekarczyk i Ernest Staniaszek w utworze grupy Dżem List do M oraz Arek Kłusowski i chłopaki z Afromental w hicie zespołu Queen Show Must Go On.

Kto wygrywa finał The Voice of Poland 3?

Decyzją widzów z programem musiał pożegnać się Arek Kłusowski. Walka o zwycięstwo rozgrywa się między Ernestem Staniaszkiem a Mateuszem Ziółko. Po występach obu uczestników przyszedł czas na rozstrzygnięcie. Kto wygra trzecią edycję The Voice of Poland? Marika odczytuje wyniki głosowania. Okazuje się, że różnica między finalistami jest minimalna: 51% do 49%.

W trzeciej edycji The Voice of Poland zwycięża Mateusz Ziółko!

Autor: JW

Zdjęcia: Wikimedia Commons

Publikacja: 30.11.2013, Aktualizacja:

Zobacz również