szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kiedy finał X Factor 3? Kto wystąpi w finale X Factor 3?

Finał X FACTOR 3: co wydarzy się w ostatnim odcinku muzycznego show?

Finał X Factor odbędzie się wyjątkowo w niedzielę 26 maja 2013. W ostatecznym pojedynku trzeciej edycji muzycznego show wystąpią Klaudia Gawor, Grzegorz Hyży i Wojciech Ezzat. Na scenie X Factora pojawią się także międzynarodowe gwiazdy. Dowiedz się więcej!

Tagi: finał trzeciej edycji x factor, finał x factor, finał x factor data, kiedy finał x factor?, ostatni odcinek x factor, x factor, x factor 2013, x factor 2013 finał, x factor 26 maja 2013, x factor 26.05, x factor kto wystąpi w finale, x factor powtórki

Finał X FACTOR 3: kiedy zobaczymy ostatni odcinek muzycznego show?

Klaudia Gawor, Grzegorz Hyży i Wojciech Ezzat w finale X FACTOR 3

fot: X Factor Polska (oficjalny fanpage)

W ostatnim odcinku programu X Factor czeka na nas wiele niespodzianek, poczynając od samej daty jego emisji. Finał X Factor odbędzie się wyjątkowo w niedzielę 26 maja 2013 o godz. 20.00. Podejrzewamy, że przyczyną takiej zmiany w programie jest sobotni koncert Beyonce w Warszawie, który jurorzy muzycznego show z pewnością pragną oglądać na żywo!

Klaudia Gawor, Grzegorz Hyży i Wojciech Ezzat tradycyjnie zaśpiewają w finale z gwiazdami międzynarodowej sławy. W trzeciej edycji programu X Factor będą to: Edyta Górniak, Tanita Tikaram oraz Rea Garvey.

Tanita Tikaram to brytyjska wokalistka, która największą popularnością cieszyła się na przełomie lat 80. i 90. Jej piosenki z debiutanckiej płyty błyskawicznie stały się przebojami. Najbardziej znane utwory Tanity to Twist In My Sobriety, Stop Listening czy Cathedral Song.

Rea Garvey najbardziej znany jest jako wokalista zespołu Reamonn, którego członkiem był przez ostatnie dwanaście lat. W 2011 roku wydał swój pierwszy solowy album Can't Stand the Silence. Dzisiaj na listach przebojów króluje jego najnowszy utwór Wild Love.

Rea Garvey w utworze Supergirl
Zagłosuj na swojego ulubionego uczestnika trzeciej edycjji programu X Factor! >>

Zobacz nasz wywiad z Grzegorzem Hyżym! >>

Autor: monroe

Zdjęcia: X Factor Polska (oficjalny fanpage)

Publikacja: 20.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Stylizacje z finału X Factor: Top 5 najlepszych looków
Stylizacje z finału X Factor: Top ...

Finał X Factor dostarczył nam nie tylko emocji i wzruszeń, ale też sporo modowych inspiracji. Gwiazdy show jak zawsze prezentowały się pięknie, a Marta Bijan czy Anna Tacikowska udowodniły, że są nie ...