szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Finał X Factor: Artem Furman zwycięzcą X Factor!

Finał X Factor za nami! Zwycięzcą X Factor został Artem Furman, który od samego początku był faworytem jurorów. Sprawdź, co działo się w finale X Factor!

Tagi: artem furman x factor, finał x factor, x factor, zwycięzca x factor

Finał X Factor: Artem Furman zwycięzcą X Factor!

W finale X Factor zmierzyła się trójka świetnych wykonawców - Artem Furman, Marta Bijan i Anna Tacikowska. Jurorzy powstrzymali się w dzisiejszym odcinku od ocen, bo jak stwierdzili - wszyscy finaliści prezentują tak wysoki poziom, że są "śmietanką" programu X Factor. Decyzją widzów miejsce trzecie przypadło Annie Tacikowskiej, drugie - Marcie Bijan, a pierwsze Artemowi Furmanowi.

Przeczytaj więcej o X Factor >>>

Artem, dzięki zwycięstwu w X Factor, otrzymał 100 tysięcy złotych, samochód oraz kontrakt z wytwórnią muzyczną. To nie koniec nagród! MTV sprezentowało Marcie Bijan produkcję pierwszego teledysku, a ponieważ Marta może się już pochwalić własnymi piosenkami, na pierwszy klip ślicznej 17-latki nie będziemy musieli długo czekać.

W finale X Factor Artem Furman wykonał trzy piosenki. Pierwsza z nich to ukraiński przebój, który Artem śpiewał na castingu, drugą był utwór The lazy song Bruno Marsa, (to po jej wykonaniu znalazł się w dogrywce na początku programów na żywo), a trzecią Wildest Moments w duecie z brytyjską gwiazdą, Jessie Ware.

Jurorzy zgodnie przyznali, że ze wszystkich duetów to Artem i Jessie najbardziej im się podobali. Podobno Jessie Ware sama wybrała Furmana na swojego muzycznego partnera, a w dzisiejszym finale X Factor to ona była największą spośród zagranicznych gwiazd. Trzeba więc przyznać, że do Artema i tym razem uśmiechnęło się szczęście.

Głosowaliście na Artema Furmana?

Zobaczcie, jak uczestnicy bawili się za kulisami X Factora!

źródło: x-news

Autor: J.M.

Publikacja: 31.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Stylizacje z finału X Factor: Top 5 najlepszych looków
Stylizacje z finału X Factor: Top ...

Finał X Factor dostarczył nam nie tylko emocji i wzruszeń, ale też sporo modowych inspiracji. Gwiazdy show jak zawsze prezentowały się pięknie, a Marta Bijan czy Anna Tacikowska udowodniły, że są nie ...

Kto wystąpi w finale X Factor? Anna Tacikowska, Artem Furman i Marta Bijan w finale X Factor!
Kto wystąpi w finale X Factor? ...

Fianał X Factor już za tydzień, a my znamy już skład finałowej trójki! Po odapdnięciu Kuby Jonkisza, w finale zmierzą się Anna Tacikowska, Artem Furman i Marta Bijan! Poznaj szczegóły półfinałowego odcinka ...