szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Gołe męskie torsy i dużo zabawy. Marcin Tyszka o nowej edycji Top Model

Kolejna edycja Top Model to nie tylko piękne modelki, ale również modele. To oni wzbudzają największe zainteresowanie nie tylko wśród jurorów. Marcin Tyszka zdradza co działo się na planie Top Model 4!

Tagi: marcin tyszka, mężczyźni w Top Model, top model

Ten chłopiec jest teraz jurorem Top Model! Zgadnijcie kto to!

fot: mat. prasowe

Nowa edycja Top Model to kolejne wyznania, jakie czekają na uczestników, pragnących podbić świat mody. Popularne show rusza już od 1 września, a w roli jurorów zobaczymy Katarzynę Sokołowską, Joannę Krupę, Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego.

Zobacz też JOANNA KRUPA na planie Top Model w sukience Dawida Wolińskiego >>>>

Ta edycja będzie wyjątkowa ponieważ zobaczymy w niej nie tylko kobiety, ale też mężczyzn, którzy również marzą o karierze profesjonalnego modela. Marcin Tyszka zapowiedział, że nadchodząca edycja programu Top Model będzie według niego jedną z najciekawszych. Pomieszanie płci z pewnością podniesie porzeczkę uczestnikom programu. A możemy się spodziewać gołych męskich torsów i doskonałej zabawy. Na rywalizację przyjdzie czas po castingach!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Agencja TVN/x-news

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 08.08.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
"Top Model" już od 1 września w TVN! [WIDEO]
"Top Model" już od 1 września ...

Po raz pierwszy w polskiej edycji „Top Model” szansę na karierę w modelingu mają chłopaki! Do programu zgłosiło się wielu panów o nieprzeciętnym wyglądzie i ciekawej osobowości, przed dziewczynami więc mocna konkurencja ...

Zmiany w Top Model 4! W programie wystąpią mężczyźni
Zmiany w Top Model 4! W ...

Top Model 4 rusza jesienią 2014. Na fanów programu o modelkach czeka wielka zmiana - w nowej edycji show obok pięknych kobiet wystąpią też mężczyźni!

Ten chłopiec jest teraz jurorem Top Model! Zgadnijcie kto to!
Ten chłopiec jest teraz jurorem Top ...

Każdy z nas był kiedyś dzieckiem. Niektóre gwiazdy zupełnie nie przypominają siebie z młodych lat, a inne mają cechy charakterystyczne, których nie są w stanie się pozbyć. Ten mały chłopiec jest aktualnie ...