szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Gra o Tron - kontynuacja niemal pewna

GRA O TRON. Będą kolejne sezony kultowego serialu. Powstanie 5. i 6. seria!

Gra o Tron nie zniknie z ekranów. Będą kolejne sezony Gry o Tron. Stacja HBO, po sukcesie pierwszego odcinka czwartej serii, już zapowiedziała produkcję kolejnych sezonów. Podobno Gra o Tron będzie miała 5. i 6 odsłonę!

Tagi: gra o tron, gra o tron 5. sezon. gra o tron 6. sezon, gra o tron hbo, gra o tron kolejny sezon, gra o tron kontynuacja

GRA O TRON. JACK GLEESON: Koniec a aktorstwem!

Jack Gleeson z Gry o Tron zdradził, że kończy z aktorstwem

fot: BULLS

Gra o Tron wciąż na fali! Powstaną kolejne sezony Gry o Tron. Stacja HBO już po emisji pierwszego odcinka czwartej serii, zdecydowała o kontynuacji serii. Premierę czwartego sezonu obejrzało w USA 6,6 miliona widzów i tym samym HBO powtórzyło sukces frekwencyjny Rodziny Soprano z 2007 roku.

Nic zatem dziwnego, że stacja zamówiła już kolejne - piątą i szóstą - serię ogromnej produkcji. Przypomnijmy, za produkcję i scenariusz od początku odpowiedzialni są David Benioff i D.B. Weiss, którzy zaadoptowali sagę fantasy Pieśń Lodu i Ognia. Serial wielokrotnie zbierał pochlebne recenzje krytyki i widzów, którzy chwalili rozmach produkcji, scenografię i znakomite aktorstwo. Nie brakowało jednak i krytycznych głosów. Karcono twórców za epatowanie przemocą, okrucieństwem i nagością.

Jedno jest pewne, widzowie HBO nadal będą spotykać się z bohaterami Gry o Tron. W serialu występują: Peter Dinklage, Lena Headey, Nikolaj Coster-Waldau, Emilia Clarke, Kit Harington, Sophie Turner, Maisie Williams, Aidan Gillen, Iain Glen oraz Charles Dance. W Polsce Gra o Tron również ma oddane grono fanów. Czwarty sezon serialu wystartował w naszym kraju 7 kwietnia 2014.

Autor: KusyM

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 09.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
17-letnia gwiazda serialu Gra o tron wyproszona z poczekalni dla business klasy!
17-letnia gwiazda serialu Gra o tron ...

British Airways nie wpuściło nieletniej Maisie Williams do VIP-owskiej poczekalni! Kierownictwo obawiało się, że 17-letnia gwiazda Gry o tron wykorzysta dostęp do nielegalnych używek. Sprawdź, dlaczego Maisie musiała wynieść się do zwykłej ...

Nikolaj Coster-Waldau w sesji dla Magazyn C. Seksowny Jaime Lannister z Gry o tron!
Nikolaj Coster-Waldau w sesji dla Magazyn ...

Nikolaj Coster-Waldau czyli serialowy Jamie Lannister uchodzi za jednego z najprzystojniejszych aktorów. Ostatnio gwiazda serialu Gra o tron coraz częściej pojawia się na okładkach magazynów. Zobaczcie jak Nikolaj wypadł najnowszej sesji!

GRA O TRON. JACK GLEESON: Koniec a aktorstwem!
GRA O TRON. JACK GLEESON: Koniec ...

Gra o Tron bije rekordy popularności. Aktorzy Gry o Tron są zatem szczególnie narażeni na ekspansję fanów. Jack Gleeson, odtwórca jednej z najbardziej okrutnych i nielubianych postaci serialu, Joffreya Baratheona zdradził, że ...