szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Słynna saga tuż za Rodziną Soprano

GRA O TRON drugim najchętniej oglądanym serialem wszech czasów. 
Show zdetronizował CZYSTĄ KREW!

Gra o Tron o włos od zwycięstwa! Mało brakowało, a saga pobiłaby rekord ustanowiony 9 lat temu przez Rodzinę Soprano. Po rewelacyjnym trzecim sezonie, Gra o tron to drugi najchętniej oglądany serial w historii telewizji kablowej.

Tagi: gra o tron, gra o tron 3 sezon, gra o tron 3 sezon premiera, gra o tron alfir allen, gra o tron bohaterowie, gra o tron hbo, gra o tron kiedy leci, gra o tron odcinki, gra o tron polska, saga gra o tron

GRA O TRON drugim najchętniej oglądanym serialem wszech czasów. 
Show zdetronizował CZYSTĄ KREW!

Gra o Tron jest jednym z najbardziej dochodowych w historii

fot: Gra o tron (oficjalny fanpage)

Gra o Tron o krok od rekordu! W niedzielę stacja HBO wyemitowała ostatni odcinek trzeciej serii telewizyjnego megahitu. Finał obejrzało aż 5,4 miliona widzów, czyli aż o 28 procent więcej, niż w przypadku poprzedniego sezonu, który zgromadził przed telewizorami 4,2 miliona osób. Biorąc pod uwagę wszystkie nośniki (DVR, On Demand i HBO Go) zakończoną właśnie część obejrzało 13,6 miliona osób podczas, gdy poprzednią zobaczyło łącznie 11,6 miliona.

Pamiętajmy także, że Gra o Tron w zeszłym roku była najczęściej piratowanym show. Można więc śmiało założyć, że palma pierwszeństwa w szarej strefie i tak bezapelacyjnie należy do niego! A wy, oglądaliście ostatni odcinek trzeciego sezonu? Będziecie oglądać czwartą serię, która – jak potwierdziła stacja HBO – wejdzie na ekrany na początku przyszłego roku?

Warto dodać, że przed emisją tego sezonu Gry o Tron, to Czysta krew była drugim najczęściej oglądanym show. Szósty sezon wampirzej sagi rusza w niedzielę.

Autor: News Girl

Zdjęcia: Gra o tron (oficjalny fanpage)

Publikacja: 10.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
17-letnia gwiazda serialu Gra o tron wyproszona z poczekalni dla business klasy!
17-letnia gwiazda serialu Gra o tron ...

British Airways nie wpuściło nieletniej Maisie Williams do VIP-owskiej poczekalni! Kierownictwo obawiało się, że 17-letnia gwiazda Gry o tron wykorzysta dostęp do nielegalnych używek. Sprawdź, dlaczego Maisie musiała wynieść się do zwykłej ...

Nikolaj Coster-Waldau w sesji dla Magazyn C. Seksowny Jaime Lannister z Gry o tron!
Nikolaj Coster-Waldau w sesji dla Magazyn ...

Nikolaj Coster-Waldau czyli serialowy Jamie Lannister uchodzi za jednego z najprzystojniejszych aktorów. Ostatnio gwiazda serialu Gra o tron coraz częściej pojawia się na okładkach magazynów. Zobaczcie jak Nikolaj wypadł najnowszej sesji!

GRA O TRON. Będą kolejne sezony kultowego serialu. Powstanie 5. i 6. seria!
GRA O TRON. Będą kolejne sezony ...

Gra o Tron nie zniknie z ekranów. Będą kolejne sezony Gry o Tron. Stacja HBO, po sukcesie pierwszego odcinka czwartej serii, już zapowiedziała produkcję kolejnych sezonów. Podobno Gra o Tron będzie miała ...