szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Aktorzy z serialu Gra o Tron przyjadą na konferencję do Polski

GRA O TRON: gwiazdy serialu przyjadą do Polski! Który z bohaterów pojawi się w Warszawie?

Gra o Tron: gwiazdy popularnego serialu przyjadą do Polski! Już 15 maja 2013 w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa Gry o Tron i HBO Polska, na której zobaczycie ulubionych bohaterów serialu. Kto odwiedzi naszą stolicę? Na specjalnej konferencji pojawią się m.in. Maisie Williams, Liam Cunningham i Alfie Allen.  

Tagi: gra o tron, gra o tron 3 sezon, gra o tron 3 sezon premiera, gra o tron alfir allen, gra o tron bohaterowie, gra o tron hbo, gra o tron kiedy, gra o tron liam cunningham, gra o tron maisie williams, gra o tron odcinki, gra o tron polska

Gra o Tron: gwiazdy serialu przyjadą do Polski! Który z bohaterów pojawi się w Warszawie?

Gra o Tron  /Foto: Oficjalny fp serialu na Facebook

Gra o Tron już 15 maja 2013 w Warszawie! Na specjalną konferencję Gry o Tron i HBO Polska przyjadą gwiazdy popularnego serialu. W stolicy pojawi się Maisie Williams, czyli Arya Stark, Liam Cunningham, czyli serialowy Davos Seaworth i Alfie Allen, przystojny Theon Greyjoy. Dla fanów Gry o Tron będzie to jedyna okazja żeby zobaczyć ulubionych bohaterów z bliska.

Aktorzy z Gry o Tron wezmą udział w konferencji prasowej HBO organizowanej w Warszawie 15 maja 2013 roku. Maisie Williams, Liam Cunningham i Alfie Allen wezmą również udział w spotkaniu z fanami i w specjalnym pokazie, na który zaproszenia można wygrywać w konkursie HBO Polska. Wizyta aktorów w Polsce to tylko część międzynarodowej trasy promującej 3 sezon Gry o Tron. Po przystanku w Warszawie, Williams, Cunningham i Allen wuruszą do Amsterdamu gdzie odbywa się wystawa rekwizytów używanych podczas kręcenia odcinków serialu.

Zobacz: GRA O TRON: sezon trzeci. Którego bohatera serialu lubisz najbardziej?

Maisie Williams to odtwórczyni roli Aryi Stark, odważnej i pewnej siebie dziewczynki, która pomimo młodego wieku walczy w obronie rodziny i dobrego imienia ojca. Natomiast Alfie Allen to serialowy Theon Greyjoy. Przystojny i zarozumiały wychowanek rodziny Starków dokonał wielu złych wyborów dzięki czemu znalazł się w niezłych tarapatach, a jego życie wisi na włosku. Liam Cunningham, czyli Davos Seaworth (albo Cebulowy Przemytnik) to doradca Stanisa Baratheona, pretendenta to korony Siedmiu Królestw. Cunningham to również najbardziej utytułowany z trójki aktorów, którzy w maju 2013 odwiedzą Polskę. Aktor ma na swoim koncie m.in. rolę w Głodzie, Czasie wojny i Safe House.

Aktorzy Gry o Tron odwiedzą Warszawę 15 maja 2013, a bilety na specjalny pokaz możecie wygrywać na stronie internetowej HBO Polska i na fanpagu Gry o Tron na Facebooku. Premierowe odcinki 3 sezonu Gry o Tron emitowane są w każdy poniedziałek o godz. 22:00 na antenie HBO. Odcinki serialu są również dostępne w serwisach HBO GO i HBO OD.

Autor: natalia kovacs

Publikacja: 08.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
17-letnia gwiazda serialu Gra o tron wyproszona z poczekalni dla business klasy!
17-letnia gwiazda serialu Gra o tron ...

British Airways nie wpuściło nieletniej Maisie Williams do VIP-owskiej poczekalni! Kierownictwo obawiało się, że 17-letnia gwiazda Gry o tron wykorzysta dostęp do nielegalnych używek. Sprawdź, dlaczego Maisie musiała wynieść się do zwykłej ...

Nikolaj Coster-Waldau w sesji dla Magazyn C. Seksowny Jaime Lannister z Gry o tron!
Nikolaj Coster-Waldau w sesji dla Magazyn ...

Nikolaj Coster-Waldau czyli serialowy Jamie Lannister uchodzi za jednego z najprzystojniejszych aktorów. Ostatnio gwiazda serialu Gra o tron coraz częściej pojawia się na okładkach magazynów. Zobaczcie jak Nikolaj wypadł najnowszej sesji!

GRA O TRON. Będą kolejne sezony kultowego serialu. Powstanie 5. i 6. seria!
GRA O TRON. Będą kolejne sezony ...

Gra o Tron nie zniknie z ekranów. Będą kolejne sezony Gry o Tron. Stacja HBO, po sukcesie pierwszego odcinka czwartej serii, już zapowiedziała produkcję kolejnych sezonów. Podobno Gra o Tron będzie miała ...