szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Grupa SACHIEL wygrała Must Be The Music 7!

Grupa Sachiel wygrała Must Be The Music 7! Wszyscy jurorzy stawiali na trio z małej miejscowości. Zespół Sachiel wygrał 100 tys. złotych i wystąpi na imprezie TopTrendy 2014.

Tagi: must be the music, sachiel, zwycięzcy must be the music

Sachiel Must Be The Music

fot: Facebook

Finał Must Be The Music 7 za nami! Zwycięzcami 7. edycji Must Be The Music 7 została grupa Sachiel, która wykonała utwór Po prostu walcz, a w dogrywce Masz to. Grupa podbiła serca jurorów swoją szczerością i wolą walki. Członkowie Sachiel pochodzą bowiem z małej miejscowości, są bezrobotni, a na bilet do Warszawy musieli wydać tyle, co wydają na życie w ciągu miesiąca! Mimo tego ostro walczyli do końca. Ich hip-hopowe utwory także zachwycały jurorów.

Przeczytaj więcej o Must Be The Music 7

Kocham, kocham, to jest finał, dla mnie 1. miejsce Sachiel! - mówiła Kora. Zrobiliście duże wrażenie na mnie, jesteście mądrzy, doświadczeni i prawdziwi - mówiła Kora.

Grupa Sachiel w dogrywce walczyła o zwycięstwo z Dharni & K-Leah. Wygrała 100 tys. złotych i wystąpi na festiwalu TopTrendy 2014.

Czy Waszym zdaniem grupa Sachiel słusznie wygrała?

Autor: Kinga

Zdjęcia: Facebook

Publikacja: 25.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
8. edycja Must Be The Music jesienią w zmienionej formule! [WIDEO]
8. edycja Must Be The Music ...

Pod koniec czerwca ruszyły nagrania do ósmej edycji najpopularniejszego obecnie talent-show w Polsce, czyli programu Must Be The Music. Nowa struktura programu ma postawić mocniej na castingi, kosztem odcinków na żywo.

W Must Be The Music 8 będzie piąty juror!
W Must Be The Music 8 ...

Do Must Be The Music 8 dołączy piąty juror! Do Kory, Piotra Roguckiego, Elżbiety Zapendowskiej i Adama Sztaby dołączy ponoć kolejna znana gwiazda. Kto zostanie nowym jurorem w Must Be The Music?