szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

HELL'S KITCHEN: Alan Andersz strzelał do uczestników Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia!

Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia to nie tylko gotowanie z pasją. W każdym odcinku przegraną drużynę czeka kara. Tym razem to drużyna Niebieskich przegrała konkurencję w pieczeniu tortu weselnego. Karą był paintball, ale zamiast strzelania, uczestnicy sami byli celem. W kucharzy przebranych za kurczaki strzelał aktor Alan Andersz!

Tagi: Alan Andersz, Hell's Kitchen, Piekielna Kuchnia, wojciech amaro

HELL'S KITCHEN: Alan Andersz strzelał do uczestników Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia!

fot: mat. prasowe

Ostatni odcinek Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia to wielka przegrana drużyny Niebieskich. Nie poradzili sobie w konkurencji pieczeniu tortu weselnego dla tancerki Izabeli Janachowskiej. Oczywiście na uczestników czekała kara, Panowie poszli na paintball. Ale zamiast strzelać, sami byli celem. W uczestników przebranych za kurczaki strzelał aktor Alan Andersz.

- Siemano kurczaki. Musicie biegać szybko i nisko. Szanse macie małe - przywitał uczestników Alan Andersz. Aktor gra w paintball od dziewięciu lat i jest obecnie jednym jest jednym z najlepszych zawodników w Polsce.

- Czuję się upokorzony - wyznał Arkadiusz Klimkiewicz, który często podpada Wojciechowi Modestowi Amaro. - Na pewno mam dość kurczaków na całe życie - mówił tuż po karze Adam Czapski.

We wtorek o 20.00 dowiemy się jaka kara czeka tym razem na przegraną drużynę Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia. Macie ochotę zasiąść z nami przed telewizorami?

poprzedni
nastepny
Alan_Andersz
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 24.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również