szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

HELL'S KITCHEN: Danie uczestniczki Piekielnej kuchni znajdzie się w menu Wojciecha Modesta Amaro!

Takiego werdyktu w Hell's Kitchen nikt się nie spodziewał. Znany z ciętego języka i krytycznych ocen szef Wojciech Modest Amaro, postanowi wprowadzić do menu Piekielnej Kuchni danie przygotowane przez jedną z uczestniczek! To pierwsza tego typu sytuacja w polskiej edycji kulinarnego show Polsatu!

Tagi: Hell's Kitchen, Hell's Kitchen kto wygra, Piekielna Kuchnia

HELL'S KITCHEN: Danie uczestniczki Piekielnej kuchni znajdzie się w menu Wojciecha Modesta Amaro!

fot: mat. prasowe

Umiejętności kulinarne uczestników Hell's Kitchen rosną z tygodnia na tydzień. Ale takiego werdyktu, jaki usłyszy dziś Sylwia Biały, nie usłyszał dotychczas żaden uczestnik.

Wiesz co ja myślę? Że to wygląda fajnie. Naprawdę nie robiłaś tego w domu? To zacznij. Sylwia uwierz w siebie. Smak jest fenomenalny. Petarda! - podsumował Amaro danie Sylwii Biały, która w dzisiejszym odcinku przygotowała dekonstrukcję pierogów (rozłożenie danej potrawy na czynniki pierwsze i podanie jej w niekonwencjonalny sposób).

Danie Sylwii tak bardzo zasmakowało szefowi Wojciechowi Modestowi Amaro, że postanowił wprowadzić je do menu Piekielnej Kuchni.

Sylwia, wydaje mi się, że powinniśmy wrzucić te pierogi do karty. Leniwe à la Sylwia będą podczas najbliższego serwisu w naszej karcie - zakomunikował Wojciech Modest Amaro.

Zobacz też Odważna sesja Ewy Zakrzewskiej z Hell's Kitchen. [TYLKO DLA DOROSŁYCH] >>>>>

Takie wyróżnienie jest ogromnym sukcesem. Menu Hell's Kitchen zostało przygotowane z wielką starannością przez samego Wojciecha Modesta Amaro.  I jak się okazuje Sylwii, jako pierwszej uczestniczce, udało się przygotować danie nie odbiegające od niezwykle wysokich standardów szefa Amaro.

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 27.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również