szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

HELL'S KITCHEN: Kim jest Sylwia Biały, finalistka Piekielnej Kuchni?

Sylwia Biały, Łukasz Kawaller i Katarzyna Rajkiewicz są finalistami pierwszej polskiej edycji Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia. Ale tylko jedna osoba wygra 100 tysięcy złotych oraz pracę w Atelier Amaro. Kim jest Sylwia Biały i kogo uważa za największego rywala?

Tagi: Hell's Kitchen, Hell's Kitchen kto wygra, Piekielna Kuchnia, sylwia biały

HELL'S KITCHEN: Kim jest Sylwia Biały, finalistka Piekielnej Kuchni?

fot: mat. prasowe

Sylwia Biały ma 28 lat. Prywatnie ma męża i dwójkę dzieci. Sama o sobie mówi, że jest prawdziwą kurą domową, a dzięki udziałowi w programie chciałaby odnaleźć swoją zawodową drogę. W Hell's Kitchen Sylwia udowodniła, że szybko się uczy i jest bardzo ambitna. Jedno z jej dań tak bardzo posmakowało szefowi Wojciechowi Modestowi Amaro, że trafiło do menu Piekielnej Kuchni.

Kto według Ciebie powinien wygrać Hell's Kitchen?

Sylwia Biały: Program powinna wygrać osoba, która zrobiła największe postępy, ta która wyniesie po nim najwięcej. Uważam, że powinien to być amator, profesjonaliście jest łatwiej - zna techniki, produkty i jest obyty w kuchni - natomiast dla amatora to zupełnie nowa sytuacja.

Kogo uważasz za swojego największego rywala?

Sylwia Biały: To zdecydowanie Łukasz - profesjonalista, który jest świetny w tym co robi. Zna się doskonale na kuchni i na technikach kulinarnych. Ja jestem amatorką, która chłonie jak gąbka od wszystkich.

Jak przygotowujesz się do finałowego starcia?

Sylwia Biały: Finałowe starcie to przede wszystkim mnóstwo stresu. Staram się go jakoś opanować, skupić się wyłącznie na gotowaniu i zespole - nie dać się ponieść złym emocjom. Chciałabym moją szansę wykorzystać, najlepiej jak się da. Chciałabym pokazać innym kobietom w domu, że mogą osiągnąć tak samo dużo jak ja - wystarczy ciężka praca, zaangażowanie i głowa pełna marzeń :)Wówczas sen staje się rzeczywistością.

Na co przeznaczyłbyś 100 tysięcy złotych?

Sylwia Biały: Gdyby jakimś cudem udało mi się wygrać, chciałabym otworzyć jakąś małą knajpkę w moim rodzinnym mieście. Zawsze marzyłam o rodzinnym lokalu - pełnym pysznego jedzenia i pozytywnej energii.

Sądzicie, że to właśnie Sylwia Biały na największe szanse na zwycięstwo?

poprzedni
nastepny
HK_ODC8_CH_0049
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 09.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również