szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Hell's Kitchen: Krzysztof Ibisz gościem Piekielnej kuchni. Które potrawy zachwyciły prezentera?

Krzysztof Ibisz był jednym z gości Hell's Kitchen. Jak prezenter ocenił umiejętności uczestników Piekielnej kuchni? Która z potraw przypadła mu najbardziej do gustu?  Sprawdźcie koniecznie!

Tagi: Hell's Kitchen, Hell's Kitchen kto wygra, Krzysztof Ibisz

Hell's Kitchen: Krzysztof Ibisz gościem Piekielnej kuchni. Które potrawy zachwycą prezentera?

fot: mat. prasowe

Kolejny odcinek Hell's Kitchen za nami. Oczywiście nie zabrakło wielu emocji, a gościem specjalnym odcinka był Krzysztof Ibisz.

Jak mówi sam Krzysztof Ibisz: Jestem fanem minimalizmu w kuchni, ale nie chodzi o wielkość dań, ale o ich skład. Bardzo nie lubię restauracji, w których menu ma kilka stron, każde danie jest okraszone długim, poetyckim opisem i zawiera kilkanaście składników. W Hell's Kitchen tego na szczęście nie ma. Jeśli chodzi o dobór składników i konstrukcję, potrawy z Piekielnej Kuchni to absolutnie mistrzostwo świata.

Krzysztof Ibisz często bywa w restauracjach, ale jak się okazuje od czasu do czasu zdarza mu się samemu zamienić w kucharza. Jak sam przyznaje: Rzadko mam czas, żeby gotować w domu, ale kiedy w końcu się uda, gotuję zazwyczaj dla rodziny i przyjaciół. Robię wówczas wszystko sam od początku do końca. Od zakupów zaczynając, przez przygotowywanie i podanie, na zmywaniu kończąc. Bardzo nie lubię, kiedy ktoś przeszkadza mi w kuchni, bo uważam, że jest to moje prywatne misterium dla najbliższych, wyraz mojej miłości, przyjaźni i troski.

Zobacz też Odważna sesja Ewy Zakrzewskiej z Hell's Kitchen. [TYLKO DLA DOROSŁYCH] >>>>

Prezenter był jednym z wielu celebrytów, którzy odwiedzili Hell's Kitchen i był zachwycony samym szefem kuchni, Wojciechem Modestem Amaro.

poprzedni
nastepny
hell's kitchen krzysztof ibisz 2
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 13.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również