szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Kto odpadł w 2. odcinku Hell's Kitchen?

HELL'S KITCHEN: Kto odpadł w 2. odcinku? Znów ostro w HELL'S KITCHEN

Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia znów gorąca! W drugim odcinku Hell's Kitchen ponownie doszło do awantury, interweniował sam Wojciech Modest Amaro. Ostatecznie z programu odpadł Grzegorz Kaźmierczak. Zdaniem Amaro, 60 - letni motocyklista nie poradził sobie w kuchni. Co jeszcze wydarzyło się w drugim odcinku Hell's Kitchen?

Tagi: Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia, Hell's Kitchen 2 odcinek kto odpadł, hell's kitchen kto odpadł, hells kitchen 2 odcinek, hells kitchen amaro, hells kitchen polsat, kto odpadł w hell's kitchen, Wojciech Modest Amaro

HELL'S KITCHEN: Kto odpadł w 2. odcinku? Znów ostro w HELL'S KITCHEN

Drużyna Hell's Kitchen zaczyna się zmniejszać. Kto odpadł w 2. odcinku?

fot: www.polsat.pl

W 2. odcinku Hell's Kitchen w Polsacie, ponownie nie zabrakło emocji. Były wzajemne oskarżenia, obelgi, nerwy szefa oraz niezadowoleni goście. Co ciekawe, pojawił się również wątek miłosny!

Jedna z uczestniczek, Paulina Sawicka wstawiła się w niewybrednych słowach za swoim ukochanym Łukaszem z drużyny niebieskich: - Twoi koledzy są chyba nienormalni, że strzelili sobie w kolano, ba, w głowę! Żadnemu z nich nie starczyło fiu.., nikogo nie stać, żeby wziąć coś na bary (...). Pier... piz...!. Tak Paulina komentował nominację dla Łukasza z poprzedniego odcinka. Na szczęście w 2. odcinku, Łukasz zachował posadę. Nie był nawet nominowany.

Wojciech Modest Amaro starał się znów wyegzekwować od drużyn przygotowanie swojego menu. Niestety goście znów wyszli głodni. Tym razem przy stolikach zasiedli Karolina Szostak, prezenterka Polsatu oraz Maciej Nowak, krytyk kulinarny. Nowak skrytykował tatara, ale bardzo pochwalił przygotowanego śledzia w wykonaniu jednej z uczestniczek.

Doszło również do ostrej scysji między Arkiem i Grzegorzem, interweniował sam Amaro: - Jest otwarta kuchnia! Możesz przymknąć gębę?! Inny język - trochę bardziej elegancko - grzmiał Amaro!

Ostatecznie, szef Hell's Kitchen poprosił o opuszczenie drużyny niebieskich Grzegorza Kaźmierczaka. Najstarszy uczestnik programu nie radził sobie w kuchni. - Może świetnie jeździ na motocyklu, ale w kuchni nie daje rady. Nie ma wiedzy i umiejętności - podsumował Wojciech Modest Amaro.

Autor: KusyM

Zdjęcia: www.polsat.pl

Publikacja: 15.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...