szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia kulisy programu. Mamy zdjęcia restauracji i domu uczestników!

Ponad 260 jednostek światła i 33 kamery, które śledzą 14 uczestników pierwszej edycji Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia. To wszystko na aż 1600 metrów kwadratowych powierzchni studia, w której wybudowano restaurację oraz dom. Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia nadchodzi! Tak spektakularnego show kulinarnego w Polsce jeszcze nie było!

Tagi: Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia, hells kitchen, hells kitchen nowe odcinki, Wojciech Modest Amaro

Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia kulisy programu. Mamy zdjęcia restauracji i domu uczestników!

fot: mat. prasowe

Już 8 kwietnia rusza pierwsza polska edycja popularnego na całym świecie programu Hell's Kitchen. Przy produkcji kulinarnego reality-show pracuje ponad 140 osób. Powierzchnia restauracji z kuchnią wynosi aż 800 metrów kwadratowych. Na takiej samej powierzchni wybudowano dom, w którym uczestnicy mają do swojej dyspozycji przestronny salon połączony z kuchnią i jadalnią, dwie sypialnie, kominek oraz taras. Całkowicie odizolowani od świata uczestnicy są monitorowani przez całą dobę, a ich każdy ruch śledzą łącznie 33 kamery.

Zobacz też Paulina Sykut została ambasadorką marki Nife! >>>>

Wielkie emocje, łzy, stres, chwile zwątpienia i radość z wygranej towarzyszą uczestnikom Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia każdego dnia. Który z uczestników wygra nagrodę główną - 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro? Tego dowiemy się już niebawem. Program obejrzymy w Telewizji Polsat.

Producentem wykonawczym programu jest firma Jake Vision. Za reżyserię i scenariusz odpowiadają Jan Kępiński i Michał Brożonowicz. Premiera pierwszej polskiej edycji najsłynniejszego kulinarnego reality show na świecie Hell's Kitchen – Piekielna Kuchnia 8 kwietnia, o godzinie 20:05 w Telewizji Polsat.

poprzedni
nastepny
20140305_140012
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 27.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...